"Stranger Things" - twórcy zaprezentowali kolejne zdjęcia z 4. sezonu produkcji. Premiera już niedługo

24.03.2022 10:58
"Stranger Things" - twórcy zaprezentowali kolejne zdjęcia z 4. sezonu produkcji. Premiera już niedługo Fot. materiały prasowe/Netflix

Do premiery długo wyczekiwanego 4. sezonu "Stranger Things" zostały już dwa miesiące, więc twórcy w końcu postanowili podzielić się oficjalnymi zdjęciami z produkcji.

Stranger Things - oto zdjęcia z 4. sezonu produkcji

Twórcy serialu Netflixa zaprezentowali właśnie serię fotosów z czwartego sezonu. Co nowe materiały mówią nam o zbliżającym się sezonie?

Polecamy

Jak pewnie wiecie, czwarty sezon ma być podzielony na dwie części, podobnie jak ostatni sezon "Domu z papieru", czy "Ozark". Pierwszą partię nowych odcinków zobaczymy już 27 maja, a kolejne pojawią się 1 lipca. Wiadomo także, że serial otrzymał zamówienie na piąty, finałowy sezon. Na razie jednak nieznana jest data premiery ostatnich przygód mieszkańców Hawkins.

Nowe fotosy z serialu przedstawiają większość członków obsady w nowych, zaskakujących sytuacjach. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć chociażby ogolonego na łyso komendanta Jima Hoopera w śnieżnej więziennej lokalizacji, czy Joyce na tle rozbitego samolotu.

Polecamy

Widzimy też jak dzieciaki rosną na naszych oczach:

W czwartym sezonie "Stranger Things" od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Mierząc się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony. Tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki zobaczymy 27 maja 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.