W 3. sezonie „Daredevila” w końcu pojawi się Bullseye

Sergiusz Kurczuk
17.05.2018 12:10
Bullseye|undefined Fot. kadr z komiksu Vengeance vol. 1 #2

Na tego przeciwnika Daredevila widzowie serialu Netflixa czekali od dawna. W 3. sezonie przygód Człowieka Bez Strachu dojdzie w końcu do starcia herosa z psychopatycznym zabójcą. 

Kiedy serwis Netflix ogłosił prace nad serialem „Daredevil”, fani byli pewni, że nie zabraknie jednego z wrogów rogatego śmiałka. Kingpin był oczywistością, ale widzowie łudzili się, że zobaczą w akcji samego Bullseye'a. I po części tak się stało, bo w 1. sezonie Wilson Fisk wysyła na swoich wrogów swojego najlepszego snajpera. Uważni widzowie mogli dostrzec kartę z asem pik w torbie zabójcy.

Bullseye Fot. foto: kadr z serialu Daredevil

Na tym małym odniesieniu do komiksowego złoczyńcy się skończyło. Aż do 2. sezonu, gdy zapowiedziano, że pojawi się Elektra. Oczy maniaków komiksów znowu się zaświeciły, tym bardziej że pojawiły się plotki o ewentualnej roli Jasona Stathama, który pasowałby idealnie na Bullseye'a. Aktor nie pojawił się w serialu podobnie jak komiksowa postać. Do trzech razy sztuka! W 3. sezonie w końcu zobaczymy Bullseye'a, w którego wcieli się Wilson Bethel. 

„Daredevil” sezon 3 - Bullseye wystąpi w serialu?

Według That Hashtag Show, Bethel który dołączył do obsady jakiś czas temu, zagra jednego z największych wrogów Daredevila. Do tej pory aktor figurował jedynie jako agent FBI. Co prawda informacja nie jest potwierdzona oficjalnie, ale wypadałoby, żeby twórcy w końcu umieścili złoczyńcę w serialu. W końcu na łamach komiksu zabójca o umiejętnościach podobnych do Hawkeye'a z Avengers, nieźle zalazł za skórę czerwonemu rogaczowi. Fani wierzą, że 3. sezon serialu będzie luźno nawiązywał do historii „Born Again”, w której Kingpin postanawia srogo zemścić się na obrońcy Hell's Kitchen. W tym celu niszczy każdy element życia Matta Murdocka. Daredevil, który ledwo uszedł z życiem pod koniec „Defenders”, jest obecnie w bardzo opłakanym stanie, ale dzięki tajemniczej siostrze zakonnej wróci do zdrowia. Prawdopodobnie powróci również pierwszy kostium Daredevila, obecny przez większość pierwszego sezonu serialu. Na Instagramie użytkownika ukrywającego się za nickiem lenottideldiavolo, pojawiło się kilka zdjęć z planu serialu.

Nie wiadomo, czy Murdock ponownie rozprawi się z przestępcami w czarnym stroju, czy zdjęcia pochodzą z kręcenia sceny retrospekcji. 

Kim Jest Bullseye?

Bullseye Fot. foto: okładka komiksu Bullseye vol. 1 #1

Bullseye to tajemniczy zabójca o niezwykłych umiejętnościach strzeleckich. Każdy przedmiot w jego dłoniach jest zagrażającą życiu bronią. Zazwyczaj posługuje się shurikenami i sztyletami, ale nie gardzi bronią palną. Potrafi zabić nawet tak niepozornymi rzeczami, jak karta do gry, czy papierowy samolocik. W komiksach często pracował dla Kingpina, przez co niejednokrotnie starł się z Dardevilem. Najbardziej zasłynął sławetnym zabójstwem Elektry, w czasach, kiedy komiks o Daredevilu miał pod swoją pieczą Frank Miller. Komiksowa wersja postaci posiada udoskonalenie w postaci szkieletu pokrytego adamantium. Bullseye pojawił się również w filmie „Daredevil” z 2003 roku. W zabójcę wcielił się Colin Farrrell

3. sezon serialu „Daredevil” ma zadebiutować prawdopodobnie w roku 2019. W lecie 2018 roku zobaczymy 2. sezon „Luke'a Cage'a”. Niedawno skończyły się również zdjęcia do kontynuacji „Iron Fista”. Miejmy nadzieję, że ta informacja okaże się prawdziwa i w końcu zobaczymy Bullseye'a w akcji. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.