W 8. sezonie „Gry o tron” pojawi się niespodziewana ciąża?

Natalia Hluzow
29.01.2018 15:43
W 8. sezonie „Gry o tron” pojawi się niespodziewana ciąża?  Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Wiele wody upłynie, zanim na ekrany trafi finałowy sezon „Gry o tron”. Jednak nie przeszkadza to fanom w snuciu domysłów na temat ostatnich odcinków serialu.

Portal TV Line opublikował niedawno niezwykle enigmatyczny tekst na temat przyszłości pewnego popularnego serialu czołowej stacji, który powróci na ekrany w 2019 roku. Choć w artykule nie padła ani nazwa stacji, ani tytuł serialu, fani „Gry o tron” już wiedzą – chodzi o ich ulubioną produkcję!

Jak donosi TV Line:

Nagradzany podczas Emmy serial czołowej sieci kablowej będzie zawierał związany z ciążą zwrot akcji, który ma być... zaskakujący i niedopowiedziany.

Podejrzenie niemal od razu padło nie tylko na „Grę o tron”, ale też na konkretne postaci, które mogą zostać szczęśliwymi rodzicami. Chodzi oczywiście o Jona Snow i Daenerys Targaryen, którzy skonsumowali swój świeżo rozpoczęty związek w ostatnim odcinku 7. sezonu serialu.

Opis ten mógłby też dotyczyć Cersei, która również w 7. sezonie wyjawiła swojemu bratu, że po raz kolejny spodziewa się jego dziecka. Jednak o tej ciąży już wiemy, więc to żaden zaskakujący zwrot akcji. Na fakt, że to Daenerys będzie przyszłą mamą wskazuje zresztą dalszy ciąg artykułu:

Niezwykła ciąża będzie miała wiele konsekwencji, zarówno dramatycznych, jak i w klimacie czarnej komedii. Oh, i na pewno będziecie z góry zakładać, kto jest tatusiem.

Daenerys będzie w ciąży z Jonem Snow?

Matka smoków już dawno dowiedziała się, że nie może mieć dzieci, dlatego jej ciąża byłaby czymś niezwykłym. Jednocześnie też miałaby zarówno dramatyczne, jak i humorystyczne konsekwencje, biorąc pod uwagę fakt, że ukochana Jona jest tak naprawdę jego ciotką, o czym żadne z nich na razie nie wie. Zakładanie, że to właśnie Jon jest ojcem jej dziecka też wydaje się dość oczywiste, a zatem - czy faktycznie chodzi o Daenerys, która w finałowym sezonie będzie nosiła dziecko, łączące lód i ogień?!

Z logicznego i fabularnego punktu widzenia jest to bardzo prawdopodobne. Potomek Jona i Dany byłby oczywistym kandydatem na to, by na koniec serialu objąć Żelazny Tron, dzięki czemu uzurpatorka i prawowity władca 7 królestw nie musieliby decydować o tym, które z nich powinno ostatecznie władać Westeros. Jednak tego, na jakie zakończenie ich wątku zdecydowali się tak naprawdę twórcy, nie dowiemy się jeszcze przez ponad rok.

Gra o tron s08 - kiedy premiera?

HBO oficjalnie ogłosiło, że serial powróci z ostatnim sezonem w 2019 roku. Z jednej z ostatnich wypowiedzi Maisie Williams wynika, że będzie to najprawdopodobniej kwiecień 2019. Wtedy poznamy wszystkie sekrety bohaterów i dowiemy się, czy Jon i Daenerys faktycznie spodziewają się dziecka. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.