Gwiazda „Westworld” o 2. sezonie serialu: „To będzie coś wielkiego. Nie rozczarujecie się.”

Natalia Hluzow
15.01.2018 13:12
Gwiazda „Westworld” o 2. sezonie serialu: „To będzie coś wielkiego. Nie rozczarujecie się.” Fot. kadr z serialu „Westworld”

James Marsden, który w „Westworld” wciela się w rycerskiego hosta Teddy’ego Flooda, zapowiedział rozwój serialu w 2. sezonie.

Teddy powraca pociągiem do swojego miasteczka Sweetwater. Wysiada na stacji. Kieruje się do saloonu na drinka. Jedna z kurtyzan próbuje go uwieść, jednak jego wzrok przykuwa Dolores – ukochana sprzed lat… Tak raz za razem rozpoczynała się historia tego hosta w parku tematycznym odwzorowującym świat Dzikiego Zachodu. Samoświadome hosty postanowiły jednak przerwać tę zataczającą koło historię. Co czeka je teraz? O tym opowie 2. sezon serialu, który wcielający się w Teddy’ego aktor zapowiada jako coś naprawdę wielkiego.

westworld teddy and dolores Fot. foto: kadr z serialu

James Mardsen o „Westworld 2”: „Nie rozczarujecie się!”

Aktor postanowił podsycić ekscytację fanów „Westworld” i w wywiadzie dla Entertainment Weekly powiedział, że w 2. sezonie serialu wszystkiego będzie więcej:

Nie będziecie rozczarowani. Świat, który stworzyliśmy będzie całkowicie rozszerzony – i motywy, i filozofie – wszystko to będzie wprowadzone na wyższy poziom. Jedna rzecz, którą mogę powiedzieć to, że wszystko to wydaje się w tym roku o wiele większe. Jest większa obsada, czasem kręcimy w trzech grupach zdjęciowych jednocześnie, podczas gdy pierwszy sezon był zawsze realizowany przez jedną ekipę, więc rozmach całego przedsięwzięcia zdecydowanie wzrósł.

Szczegóły 2. sezonu „Westworld” nie są na razie znane

Dotychczas mogliśmy zobaczyć tylko jeden teaser „Westworld 2” oraz kilka ujęć, które HBO umieściło w swojej zapowiedzi ramówki na 2018 rok. Marsden twierdzi, że to dobrze, bo utrzymywanie fabuły 2. sezonu w sekrecie pozwoli bardziej zaskoczyć widzów:

Im więcej jest utrzymywane w sekrecie, tym bardziej wynagrodzona poczuje się publiczność, oglądając 2. sezon. Najlepszym sposobem na oglądanie tego serialu jest pozwolić mu rozwijać się we własnym tempie. Fani powinni być bardzo zadowoleni.

Kiedy premiera „Westworld 2”?

Mimo przeciwności losu, jakie spotkały ekipę i obsadę produkcji, „Westworld” ma powrócić z 2. sezonem na antenę HBO wiosną 2018 roku. Ponownie zobaczymy w nim Evan-Rachel Wood w roli Dolores, Eda Harrisa jako Mężczyznę w Czerni, Thandie Newton jako Maeve Millay oraz Jamesa Mardsena w roli Teddy’ego Flooda, a także wielu, wielu innych znanych i nieznanych dotychczas bohaterów serialu.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.