Bohaterowie „Westworld” na pierwszych zdjęciach z drugiego sezonu serialu

Natalia Hluzow
02.03.2018 16:42
Westworld 2 - okładka EW|undefined Fot. okładka Entertainment Weekly

Magazyn Entertainment Weekly w swoim temacie z okładki zaprezentował serię zdjęć ukazującą nowe oblicza bohaterów „Westworld”, zdradzając przy okazji kilka istotnych szczegółów związanych z 2. sezonem serialu.

„Westworld 2” zadebiutuje już w kwietniu 2018 roku, co oznacza, że do premiery pozostały jeszcze niecałe 2 miesiące. Z tej okazji magazyn EW (tradycyjnie) przygotował specjalną serię ekskluzywnych zdjęć, które oferują nam pierwsze spojrzenie na 2. sezon serialu oraz szereg wywiadów z twórcami i obsadą „Westworld 2”

„Westworld 2” - galeria zdjęć

Na nowej okładce magazynu EW prezentują się piękne, silne i niewzruszone Meave (Thandie Newton) i Dolores (Evan Rachel Wood). Nie mamy żadnych wątpliwości. To one przejmą kontrolę nad parkiem i serialem w drugiej odsłonie „Westworld”. Na pozostałych zdjęciach możemy dostrzec nowe, współczesne kostiumy bohaterek absolutnie niezwiązane ze światem dzikiego zachodu, na potrzeby którego zostały stworzone. Prócz Meave i Dolores fotografie ukazują także inne ważne postaci serialu, które powrócą w wersji 2.0 – lepsze, brutalniejsze i o wiele bardziej świadome. Większość z udostępnionych zdjęć możecie zobaczyć w poniższych galeriach: 

„Westworld” - co czeka nas w 2. sezonie?

Fotografie zapowiadają to, czego fani spodziewali się już od jakiegoś czasu. Drugi sezon poszerzy świat przedstawiony w „Westworld” i wyprowadzi bohaterów na zupełnie nowe tereny. Jak zapowiada jeden z twórców serialu, Jonathan Nolan:

Pierwszy sezon był podróżą do wewnątrz, ten będzie podróżą na zewnątrz. Będzie poszukiwaniem tego, co jeszcze kryje się w parku i co jeszcze istnieje poza nim. 

To, że 2. sezon będzie o wiele bardziej rozbudowany, zapowiadał już James Marsden (serialowy Teddy), jednak wcielający się w postać Bernarda Jeffrey Wright w swojej wypowiedzi poszedł jeszcze dalej. Jak twierdzi, „Westworld 2” będzie przede wszystkim o wiele bardziej brutalny. Przy nim pierwszy sezon ma wyglądać jak ckliwa opera mydlana. Wypowiedzi tych i innych członków obsady możecie posłuchać w specjalnym materiale wideo:

Jak wynika z opublikowanych dotychczas zdjęć, zwiastunów i informacji, w 2. sezonie zobaczymy ponownie najważniejszych hostów, czyli Dolores, Meave, Bernarda oraz Teddy'ego. Powrócą też znani goście parku, jak Mężczyzna w Czerni (Ed Harris i Jimmi Simpson) czy Logan (Ben Barnes), do których dołączą m.in. Ashley Stubbs i Charlotte Hale, grani przez Luke'a Hemswortha i Tessę Thompson. Co ciekawe, w „Westworld 2” poznamy też młodszą wersję Roberta Forda, granego przez Anthonego Hopkinsa, co jasno sugeruje, że w nowym sezonie pojawią się retrospekcje. „Westworld” powróci na antenę HBO 22 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.