Winona Ryder musiała zagrać matkę Willa Byersa. W młodości wyglądała jak on

Sergiusz Kurczuk
22.01.2018 13:58
Winona Ryder musiała zagrać matkę Willa Byersa. W młodości wyglądała jak on Fot. kadr z serialu Stranger Things

Twórcy „Stranger Things” postarali się jeżeli chodzi o obsadzenie głównych bohaterów. I tym razem nie chodzi o genialną grę aktorską młodych gwiazd serialu. 

„Stranger Things”, czyli laurka złożona przez platformę Netflix latom 80., to wielki hit, na którego punkcie oszalały miliony widzów na całym świecie. Fani w niecierpliwości oczekują 3. sezonu serialu, w którym senne miasteczko miesza się z groźnym wymiarem znanym jako Druga Strona. Twórcy zapowiedzieli kilka kolejnych sezonów, więc miłośnicy grupki dzieciaków z Hawkins mogą spać spokojnie. Oczywiście wyczekiwanie na kolejne odcinki „Stranger Things” może doprowadzić do szału, ale ukoić je może szukanie dodatkowych informacji na temat produkcji.

Młoda Winona Ryder wyglądała jak Will Byers

Jedna z fanek odkryła dziwny zbieg okoliczności, który idealnie pasuje do tajemniczej aury serialu. Okazało się bowiem, że młoda Winona Ryder do złudzenia przypominała swojego serialowego syna. Aktorka wcieliła się w Joyce Byers. Jako jedyna w pierwszym sezonie produkcji wierzyła, że jej zaginiony syn Will wciąż żyje, ale przebywa w innym świcie. Jej determinacja sprawiła, że chłopiec został uratowany. Użytkowniczka Twittera znana jako Laina natknęła się na zdjęcie z czasów młodości Ryder. Aktorka jako dziecko była łudząco podobna do Noah Schnappa, który wciela się w Willa. Laina ma nawet zwariowaną teorię spiskową na temat dziwnego podobieństwa.

Jak się okazało, młoda Winona Ryder przeniosła się w przyszłość, żeby zagrać syna starszej Winony Ryder w „Stranger Things”

Musicie przyznać, że to trochę niepokojąca zbieżność. Chyba że osoby odpowiedzialne za casting szukały chłopca do roli Willa, wzorując się zdjęciem z młodości aktorki... 

Winona Ryder i Noah Schnapp Fot. foto: Twitter/kadr z serialu Stranger Things

Teoria o podróżach w czasie pasuje bardziej do niemieckiego serialu Netfliksa „Dark”, który jest porównywany do „Stranger Things”. To nie pierwszy przypadek, kiedy fani zauważyli dziwne powiązanie. W serialu pojawiły się odniesienia do książki Stephena Kinga „To”. Czy pojawi się ich więcej w 3. sezonie? Przekonamy się, chociaż twórcy nie podali jeszcze daty premiery. Prawdopodobnie będzie to pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.