Zapowiedź 2. sezonu „Daredevila” jak dzieło sztuki

Robert Skowronski
07.01.2016 17:43
Zapowiedź 2. sezonu „Daredevila” jak dzieło sztuki Fot. kadr z wideo

Kolejna seria odcinków o marvelowskim superbohaterze trafi do zasobów Netflixa 18 marca 2016 roku. Jednak już teraz możemy zobaczyć najnowszy teaser serii.

Oprócz Charliego Coxa w roli Matta Murdocka/Daredevila w drugim sezonie serialu zobaczymy także nowych bohaterów - będą nimi Punisher (Jon Bernthal) i Elektra (Elodie Yung).

Pierwsza z wymienionych postaci to antybohater Frank Castle, który na kartach komiksu debiutował w 1974 roku. Showrunner serialu, Doug Petrie, tak wypowiedział się o człowieku z trupią czaszką na piersi:

Widzowie będą kibicować temu gościowi z pistoletem, ale chcemy też zmusić ich - tak samo, jak zmusimy Matta - do zakwestionowania tego. Branie sprawiedliwości we własne ręce w Ameryce w 2015 roku to trudna sprawa. Nie uciekamy od współczesnej skomplikowanej rzeczywistości. Jeżeli masz broń i nie jesteś policjantem, to wzbudzasz silne emocje. Staramy się sprowokować ludzi do myślenia.

Inny showrunner programu, Travis Bickle, uzupełnił te słowa o swoją opinię o Punisherze:

Ma inny kodeks moralny. Matt jest gorliwym katolikiem - i rzadko widzimy tak oddaną wierze postać w telewizji. Frank zaś kieruje się kodeksem Hammurabiego. To tak jak wpuścić wielkiego białego rekina do wody.

Gdy w kwietniu 2015 roku ukazał się pierwszy sezon „Daredevila” zyskał on szybko popularność. Najpewniej ten sam los czeka drugi sezon, który jest zapowiadany poniższym teaserem:

Prezentujemy również plakat zwiastujący kolejną serię odcinków:

plakat Fot. foto: materiały prasowe

Czekamy również na datę 4 marca 2016 roku, kiedy to Netflix udostępni w swoich zasobach cały czwarty sezon „House of Cards”. Złoży się na niego 13 odcinków.

Jak Wam się podoba zapowiedź drugiego sezonu „Daredevila”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.