Zdjęcia do 2. sezonu „Westworld” znowu przerwane. Tym razem przyczyna jest o wiele groźniejsza

Natalia Hluzow
06.12.2017 12:09
Zdjęcia do 2. sezonu „Westworld” znowu przerwane. Tym razem przyczyna jest o wiele groźniejsza Fot. kadr z wideo

Serial HBO należy do wyjątkowo pechowych produkcji. To już druga przerwa w zdjęciach w ciągu ostatniego miesiąca.

Na początku listopada 2017 informowaliśmy Was, że zdjęcia do 2. sezonu „Westworld” zostały przerwane z powodu urazu jednego z członków obsady. Od tego zdarzenia minął zaledwie miesiąc, a praca na planie znów została zawieszona. Tym razem jednak jest powodem jest tragedia o wiele większym zasięgu. Plan został ewakuowany w związku z zagrożeniem życia i zdrowia ekipy i obsady serialu.

Jak podał do wiadomości rzecznik HBO, 5 grudnia 2017 roku zdjęcia do „Westworld 2” zostały wstrzymane z powodu pożarów, które pochłaniają lasy i zarośla Kalifornii:

Z uwagi na niedalekie pożary obszarów naturalnych, przerwano dziś produkcję „Westworld 2”. Zdjęcia zostaną wznowione tak szybko, jak tylko okaże się to bezpieczne.

Premiera serialu została zapowiedziana na wiosnę 2018. Mimo wcześniejszej przerwy w zdjęciach, Evan Rachel Wood potwierdziła, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Tym razem jednak trudno określić, jak długo potrwa nieplanowana przerwa i czy tragiczne zdarzenia w Kalifornii wpłyną na datę premiery 2. sezonu serialu.

W Północnej Kalifornii trwa obecnie masowa ewakuacja w związku z siejącymi spustoszenie pożarami. Spłonęło już 150 budynków. Tysiące mieszkańców Kalifornii opuściły swoje domy. W wyniku pojawiających się od 4 grudnia 2017 pożarów zginęła jedna osoba.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.