Zobacz niepokojący zwiastun serialu Netfliksa „Nawiedzony Dom na Wzgórzu”

Sergiusz Kurczuk
20.09.2018 13:01
Zobacz niepokojący zwiastun serialu Netfliksa „Nawiedzony Dom na Wzgórzu” Fot. kadr z serialu Nawiedzony Dom na Wzgórzu

Po zwiastunie nowego serialu grozy Netfliksa pod tytułem „Nawiedzony Dom na Wzgórzu” będziecie mieć naprawdę złe sny.

Zbliża się jesień, więc już niedługo kina, platformy streamingowe i stacje telewizyjne zapełnią się od różnego rodzaju stworów z horrorów. Netflix nie jest wyjątkiem od tej reguły. Świadczy o tym zbliżająca się wielkimi krokami premiera serialu „Nawiedzony Dom na Wzgórzu” na podstawie powieści grozy Shirley Jackson. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej produkcji Netfliksa. Czy potrafi przestraszyć?

Nawiedzony dom na wzgórzu Fot. foto: materiał promocyjny

„Nawiedzony Dom na Wzgórzu” - zwiastun nowego serialu Netfliksa

Nowa pozycja w ofercie platformy streamingowej jest współczesną adaptacją klasyki autorstwa jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek horrorów. Historia skupia się na rodzeństwie, które wychowało się w najbardziej nawiedzonym domu na terenie Ameryki Północnej. Akcja rozgrywa się, gdy rodzeństwo jest już dorosłe. Najmłodsza z sióstr popełnia samobójstwo. Pozostali bohaterowie będą musieli uporać się z duchami przeszłości i istotami zamieszkującymi ich stary dom.

W zwiastunie widzimy, jak jedna z bohaterek, jako dziecko opisuje straszny sen. Koszmar okazuje się być spełnieniem tego, co czeka głównych bohaterów w niedalekiej przyszłości. 

„Nawiedzony Dom na Wzgórzu” - kiedy premiera?

W serialu reżyserowanym przez Mike'a Flanagana wystąpią Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw oraz Julian Hilliard. To nie pierwszy horror Flanagana stworzony dla Netfliksa. W 2017 roku stworzył filmową adaptację powieści Stephena Kinga pod tytułem „Gra Geralda”. Serial został wyprodukowany we współpracy z Amblin TV i Paramount Television. 

„Nawiedzony Dom na Wzgórzu” zadebiutuje na platformie Nerflix już 12 października 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.