Zwyczajne życie nastoletniego psychopaty w nowym serialu Netfliksa „The End of F**king World”

Sergiusz Kurczuk
03.01.2018 13:01
Zwyczajne życie nastoletniego psychopaty w nowym serialu Netfliksa „The End of F**king World” Fot. kadr z serialu The End of F**king World

Kolejny je**any serial Netfliksa! Czy psychopata zakocha się w dziewczynie, którą chce zamordować?

Niebawem na platformie Netflix pojawi się nowy serial dość bezpośrednio zatytułowany „The End of F**king World”. Brytyjska produkcja dla fanów czarnego humoru bazuje na powieści graficznej Charlesa Forsmana. W serialu poznamy 17-letniego James (Alex Lawther), który uważa się za psychopatę. Żeby udowodnić sobie, że może zaliczyć się w szereg takich sław jak Hannibal Lecter z „Milczenia owiec”, Alex Forrest z „Fatalnego zauroczenia”, czy Normana Batesa z „Psychozy”, postanawia poszukać w szkole swojej ofiary. Pada na Alyssę (Jessica Barden), która odczytuje znaki wysyłane przez chłopaka na opak i wkrótce... zostają parą.

Jak podkreślają sami twórcy, nie jest to zwyczajna historia o miłości. Chłopak postanawia wykorzystać błędne przekonanie, w którym tkwi jego koleżanka, po to, by zamordować ją z zimną krwią. Szybko jednak okazuje się, że Alyssa jest inna, niż wydawało się Jamesowi, bo również ma swoje problemy. Dodatkowo młody psychopata zaczyna ją... lubić. 

Oprócz znanego z „Black Mirror” Lawthera i Barden występującej wcześniej w „Lobsterze” w serialu pojawią się również Wunmi Mosaku oraz Gemma Whelan. Zwiastun „The End of F**king World” 24 godziny po dacie premiery zdobył prawie 3 miliony wyświetleń na kanale YouTube Netlfiksa. Pierwszy sezon pojawi się na platformie VOD już 5 stycznia 2018 roku. Czy w przyszłości serial ma szansę pobić najlepszą produkcję Netfliksa 2017 roku wybraną przez czytelników Antyradio.pl?

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.