Accept wystąpi w Polsce w 2022. Zapowiedziano również kultowych gości

07.04.2021 12:29
Accept Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Legenda metalu, grupa Accept, przyjedzie na jedyny koncert do Polski. Sprzawdź, gdzie kupić bilety!

Accept to jedna z legend niemieckiego heavy metalu. Działa z przerwami od 1968 roku. Zespół uzyskał status jednego z najważniejszych wykonawców metalowych wszech czasów dzięki takim kultowym albumom, jak "Restless And Wild", "Balls To The Wall" i "Metal Heart" z lat 80.

Accept na jedynym koncercie w Polsce!

Choć z zespołem nie występuje już słynny wokalista Udo Dirkschneider, to jego godnym następcą jest Mark Tornillo. Liderem formacji pozostaje wybitny gitarzysta, Wolf Hoffmann. Grupa od dziesięcioleci gra klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem zatytułowanym "Too Mean To Die" po raz kolejny udowodnia, że są najlepsi. Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

Accept_posterB1

Na koncercie w Polsce wystąpią również rock’n’rollowa formacja Phil Campbell and the Bastard Sons oraz thrashmetalowcy z Flotsam and Jetsam.

Polecamy

Accept na jedynym koncercie w Polsce: data, miejsce, bilety

Accept, Phil Campbell and the Bastard Sons oraz Flotsam and Jetsam zagrają 2 lutego 2022 w warszawskim klubie Progresja.

Ceny biletów: 150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

Bilety już dostępne na stronach: http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE), http://www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Na koncert zaprasza Metal Mind Productions.

Zobacz również: Helloween i HammerFall na jedynym koncercie w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią giganci metalu?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.