Agnostic Front wystąpi w Krakowie!

Mateusz Boronczyk
08.09.2015 16:52
Agnostic Front wystąpi w Krakowie! Fot. materiały prasowe

Po majowych koncertach w Krakowie i Wrocławiu, Agnostic Front ponownie przyjeżdża do Polski. 8 października 2015 roku hardcorowcy zagrają w krakowskim klubie „Kwadrat”. Zobaczcie kto z nimi wystąpi.

Podczas europejskiej trasy Agnostic Front towarzyszyć będą dwie kapele. The Oldfirm Casuals jest streetpunkową formacją, założoną przez Larsa Frederiksena, wokalistę Rancid. Drugi zespół Coldside, jest powstał w 2004 roku i gra oldschoolowy hardcore punk.

Agnostic Front na swoim koncercie będzie promować album „The American Dream Died”, który został wydany w kwietniu 2015 roku. Producentem albumu był Freddy Cricien, znany z innej hardcorowej grupy Madball.

Płytę promował teledysk „Never Walk Alone”. W wideo pojawili się gościnnie oprócz Criciena m.in. Lou Koller, wokalista Sick Of It All.

W czerwcu 2015 roku Agnostic Front wydał nowy klip do utworu „Old New York”.

Koncert odbędzie się w klubie Kwadrat. Cena biletów w przedsprzedaży wynosi 60 zł, a w dniu koncertu będą kosztować 70 zł.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Do nabycia będą również wejściówki kolekcjonerskie. Można je kupić w poniższych krakowskich placówkach.

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42

Wybieracie się na koncert?

Mateusz Boronczyk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.