Airbourne, godni następcy AC/DC, wystapią trzykrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

14.06.2019 21:50
Airbourne|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER

Australijczycy z zespołu Airbourne lubią grać w naszym kraju, a polska publiczność uwielbia żywiołowych muzyków. Sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można zobaczyć na żywo następców AC/DC.

Airbourne to australijski zespół hardrockowy założony w 2003 roku. Na koncie mają cztery studyjne albumy: „Runnin’ Wild” (2007), „No Guts. No Glory” (2010), „Black Dog Barking” (2013) i „Breaking’ Outta Hell” wydany w 2016 roku.

Kompozycje Airbourne bardzo często pojawiają się na różnego typu soundtrackach, zwłaszcza w grach komputerowych – m.in. w serii „Need For Speed” czy „NHL”.

Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i genialnych gitarowych solówek. Sami muzycy mówią, że ich piosenki to czysty rock ‘n’ roll, bez zbędnych efektów gitarowych, czy sztuczek studyjnych.

Przeczytaj także

Airbourne powstał w 2003 roku z inicjatywy braci O’Keeffe – Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Od samego początku istnienia zespołu muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami - AC/DC.

Airbourne ma w Polsce grono oddanych fanów. Australijczycy bardzo często i chętnie przyjeżdżają do naszego kraju. Po raz pierwszy pojawili się w 2011 roku na Przystanku Woodstock. Później przyjeżdżali na występy festiwalowe i klubowe, które niezmiennie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Airbourne przyjedzie do Polski: Daty, miejsca, bilety

Australijska grupa Airbourne przyjedzie do Polski aż na trzy koncerty. Zespół wystąpi 24 września 2019 roku w gdyńskim klubie Ucho, 25 września w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie.

Bilety w cenie 89 zł w przedsprzedaży dostępne są na stronie organizatora

Zobacz również: Impact Festival 2019 w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.