Airbourne wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce?

02.08.2019 13:38
Airbourne|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Airbourne zagrał niesamowity koncert podczas jubileuszowej edycji Wacken Open Air 2019. Grupa wkrótce odwiedzi również Polskę. Czy będzie równie ciekawie?

Festiwal Wacken Open Air, który zdobył nagrodę "Best Major Festival" w renomowanym zestawieniu European Festival Awards odbywa się w tym roku po raz trzydziesty.  

Z okazji jubileuszu poza plejadą znakomitych artystów, przewidziano moc dodatkowych atrakcji, konferencji prasowych i pokazów.  Wśród gwiazd tegorocznej edycji znalazła się również grupa Airbourne.

Airbourne zagrał na Wacken Open Air 2019

Airbourne powstał w 2003 roku z inicjatywy braci O’Keeffe – Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Od samego początku istnienia zespołu muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami - AC/DC.  

Przeczytaj także

Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i genialnych gitarowych solówek. Sami muzycy mówią, że ich piosenki to czysty rock ‘n’ roll, bez zbędnych efektów gitarowych, czy sztuczek studyjnych.  Nie znajdziemy w niej żadnych ballad. Ich koncerty są najlepszym przykładem, że rock’n’roll ma się dobrze.

Zobacz, jak grupa zaprezentowała się przed wackeńską publicznością:

Airbourne przyjedzie do Polski: Daty, miejsca, bilety

Australijska grupa Airbourne przyjedzie do Polski aż na trzy koncerty. Zespół wystąpi 24 września 2019 roku w gdyńskim klubie Ucho, 25 września w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie.

Bilety w cenie 89 zł w przedsprzedaży dostępne są na stronie organizatora, Live Nation.

Zobacz również: Testament, pionierzy thrash metalu, zagrali koncert na Wacken Open Air 2019 [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.