Amy Lee zaprasza na warszawski koncert Evanescence

Aleksandra Degórska
14.06.2017 10:56
Amy Lee zaprasza na warszawski koncert Evanescence Fot. AFP / EAST NEWS

Koncert kapeli już niebawem. Zobaczcie nagranie, w którym wokalistka zachęca fanów, by pojawili się na tym występie.

Evanescence pierwszy raz zaprezentuje się w Polsce dokładnie 20 czerwca 2017 na warszawskim Torwarze. Zespół odegra największe przeboje z krążków „Fallen”, „The Open Door” i „Evanescence” - z „Bring Me to Life” oczywiście na czele. Polscy fani przygotowali już akcję koncertową, podczas której Amy Lee dosłownie zostanie obsypana różami.

Natomiast wokalistka nagrała specjalnie dla miłośników kapeli zaproszenie na warszawskie wydarzenie. Jeżeli jeszcze nie daliście się przekonać, by iść na ten koncert to posłuchajcie, co ma Wam do powiedzenia Amy Lee:

Bilety na występ nadal są dostępne i możecie je nabyć poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju

Evanescence obecnie pracuje nad krążkiem Synthesis”, na którym znajdą się znane już nam kompozycje w nowych aranżacjach na orkiestrę. Nie zabraknie również elektroniki. Natomiast Amy Lee cały czas komponuje i nagrała solową płytę z piosenkami dla dzieci. Co więcej wydała EP-kę „Recover, Vol. 1” z coverami numerów m.in. Portishead, U2 czy Led Zeppelin.

Ostatnio również stworzyła utwór „Speak To Me” na potrzeby filmu „Voice From The Stone”. Co więcej na walentynki zaprezentowała kawałek „Love Exists”. Jak więc widać wokalistka ma pełne ręce roboty.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.