Biffy Clyro zmieniają terminy europejskiej trasy koncertowej. Co z koncertem w Polsce?

19.01.2022 16:52
Biffy Clyro zmieniają terminy europejskiej trasy koncertowej. Co z koncertem w Polsce? Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Simon Neil i spółka mieli wyruszyć w trasę koncertową. Niestety pandemia pokrzyżowała im plany. Co z Koncertem w Polsce?

Wraz ze swoim długo oczekiwanym nowym albumem "A Celebration of Endings", który ukazał się 14 sierpnia 2020, Biffy Clyro ogłosił trasę koncertową. Niestety wydarzenia po raz kolejny będą przesunięte w czasie.

Biffy Clyro zmieniają terminy europejskiej trasy koncertowej

Szkockie trio miało wyruszyć w trasę po Europie w październiku zeszłego roku na szereg opóźnionych koncertów. W czerwcu jednak ogłosili, że koncerty zostały ponownie przesunięte na luty/marzec tego roku. Niestety trasa i tym razem nie dojedzie do skutku w wyznaczonym terminie.

Polecamy

Biffy Clyro za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosili fanom, że "ze względu na obawy i ograniczenia związane z pandemią", koncerty po raz kolejny zostają przesunięte na późniejszy termin.

Jesteśmy rozżaleni, że znowu przenosimy te daty, ale nie możemy się doczekać, aby wyjść i zobaczyć Was wszystkich, kiedy tylko będzie to bezpieczne. Simon, James & Ben x.

- oświadczył zespół.

Biffy Clyro. Co z koncertem w Polsce?

Koncert Biffy Clyro zaplanowany na 18 lutego tego roku w klubie Stodoła, w Warszawie został przełożony na 22 września 2022 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność!

Biffy Clyro występuje w składzie: Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Grupa w swojej muzyce łączy postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami.

Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.