Billy Talent w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

09.12.2019 16:17
Billy Talent|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Billy Talent przyjedzie do Polski w 2020 roku na jeden koncert. Sprawdź, gdzie zagrają i ile kosztują bilety!

Sprzedali niemal milion albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III otrzymały certyfikat multi-platinium.

Billy Talentw Polsce

Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku "Dead Silence". Ich ostatnia płyta "Afraid of Heights" zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Przeczytaj także

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal milion albumów w samej Kanadzie i prawie trzy miliony na całym świecie.

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album "Afraid of Heights" (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D'Sa w kategorii Producent Roku).

Grupa zagra w Polsce wszystkie swoje największe przeboje.

Billy Talent w Polsce: Data, miejsce, bilety

Grupa Billy Talent zagra 8 czerwca 2020 roku w krakowskim klubie Studio.

Bilety w cenie od 95 zł dostępne sa na stronie organizatora Live Nation oraz na Ticketpro.pl

Zobacz również: Phil X and The Drills w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.