Black River. Supergrupa muzyków Behemotha i Huntera zapowiedziała 3 koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

02.09.2021 15:00
Black River. Supergrupa muzyków Behemotha i Huntera zapowiedziała 3 koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Po spowodowanej pandemią przerwie supergrupa Black River wraca na klubowe koncerty. Muzycy zagrają krótką trasę, która obejmie trzy miasta.

Rock’n’rollowa formacja Black River składająca się z muzyków grup takich jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic powróci na sceniczne deski jeszcze tej jesieni. Muzycy zagrają 3 klubowe koncerty.

Black River na 3 koncertach

Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji! Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku i występie na Pol'and'Rock Festival 2021, Black River powraca z klubowymi koncertami. Zespół wystąpi  w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Polecamy

Po dobrze przyjętym debiucie "Black River" z 2008 roku i wydanej rok później płycie "Black'n'Roll" 12 kwietnia 2019 roku ukazał się ostatni w dorobku, trzeci album formacji zatytułowany "Humanoid". W Black River wystąpią Tomasz "Orion" Wróblewski (Behemoth) i Dariusz "Daray" Brzozowski (Dimmu Borgir), a towarzyszą im Piotr "Kay" Wtulich i Artur "Art" Kempa (Gitary) oraz wokalista Maciej Taff.

Black River na 3 koncertach. Data, miejsca, bilety

Supergrupa pojawi się 24 września w krakowskim Klubie Kwadrat, dzień później w A2 we Wrocławiu i 26 września w poznańskim Klubie U Bazyka.
Ceny biletów wahają się od 49 zł do 69 zł

Black River na scenie towarzyszyć będą muzycy The Sixpounder.

Zobacz również: Mark Tremonti prezentuje kolejny singiel z nowej płyty. Jak brzmi "A World Away"?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.