Black River, supergrupa muzyków Behemoth i Dimmu Borgir, wystąpiła w Krakowie [GALERIA]

26.04.2019 12:01
Black River|undefined Fot. Romana Makówka

Po kilkuletniej przerwie supergrupa Black River wraca na koncerty w Polsce. Zobaczcie jak było w Krakowie.

Grupa Black River rozpoczęła trasę po Polsce. 26 kwietnia 2019, zespół wystąpił w krakowskim klubie ZetPeTe. Kolejne koncerty odbędą się w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, Black River powrócił do aktywności wydawniczej i koncertowej. Zespół wyruszył w trasę po Polsce, która zbiegła się z premierą nowego wydawnictwa.

Przeczytaj także

Pierwszy z koncertów Black River odbył się w krakowskim klubie ZetPeTe. Supergrupa wystąpi również 26 kwietnia 2019 roku w poznańskim klubie U Bazyla, a dzień później w gdańskim B90. Ostatni z koncertów odbędzie się 28 kwietnia w warszawskiej Proximie.

Grupa Black River wystąpiła w Krakowie.

Po kilkuletniej przerwie supergrupa Black River wróciła do działalności koncertowej. Zobaczcie jak zespół muzyków Behemoth i Dimmu Borgir zaprezentował się przed krakowska publicznością.

Black River to rock’n’rollowa formacja, składająca się z muzyków grup takich jak: Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic.

Zespół występuje w składzie:

  • Maciej Taff – wokal
  • Piotr „Kay” Wtulich – gitara
  • Artur „Art” Kempa – gitara
  • Tomasz „Orion” Wróblewski – bas
  • Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

Po dobrze przyjętym debiucie „Black River” z 2008 roku i wydanej rok później płycie „Black'n'Roll” nadszedł czas na kolejną odsłonę w postaci pełnometrażowego wydawnictwa. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się najnowszy, trzeci album formacji zatytułowany "Humanoid".

Kto z Was był na na koncercie w Krakowie? Kto wybiera się na kolejne koncerty?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.