Bullet for My Valentine wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce?

04.08.2019 19:46
Bullet For My Valentine|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Walijski zespół Bullet For My Valentine zagrał podczas trzeciego dnia jubileuszowego Wacken Open Air. Grupa prosto z Niemiec jedzie do Polski, by zagrać aż dwa klubowe koncerty. Sprawdźcie, co muzycy przygotowali dla swoich fanów.

Podczas Wacken Open Air 2019, który odbywa się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku na kilku scenach zaprezentowali się tacy artyści, jak Kvelertak, Anthrax, Airbourne, Testament, Hammerfall, Skyline, Rose Tattoo, The Sisters of Mercy oraz polski Vane. Jedną z gwiazd ostatniego dnia imprezy była natomiast grupa Bullet For My Valentine.

Wacken Open Air 2019: Bullet For My Valentine zagrali koncert w Niemczech

Bullet For My Valentine ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych i jest uznawany za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Ostatni album grupy, zatytułowany "Gravity", trafił do sprzedaży w czerwcu 2018 roku i został ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Przeczytaj także

Matthew „Matt” Tuck i spółka odwiedzili Wacken Open Air już po raz kolejny, tym razem zagrali z okazji jubileuszu legendarnego festiwalu.

Jeśli jesteście ciekawi, w jakiej koncertowej formie jest zespół to, obejrzyjcie fotografie z koncertu Bullet For My Valentine podczas Wacken Open Air 2019:

 
Swoją wysoką pozycję na rynku zespół zawdzięcza nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. Bullet For My Valentine niejednokrotnie dzielił scenę z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.

Zespół często występuje na największych festiwalach na świecie. Zobaczcie jak wyglądał występ grupy podczas Wacken Open Air 2016

Bullet For My Valentine zagra dwa koncerty w Polsce

Bullet For My Valentine powróci do Polski już w przyszłym tygodniu. Dwa koncerty Walijczyków odbędą się 5 sierpnia 2019 we wrocławskim A2 oraz dzień później w krakowskim klubie Kwadrat.
 
Bilety są dostępne w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.

Zobacz również: Scorpions w Polsce. Legenda rocka zagrała w Gliwicach [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.