Coma w Krakowie [GALERIA]

Jakub Gańko
29.02.2016 09:51
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół Piotra Roguckiego wystąpił w Klubie Studio 28 lutego 2016 roku. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego koncertu.

Coma zagrała w krakowskim Studiu w towarzystwie tria The Freeborn Brothers. Jak zapowiedział sam Piotr Rogucki, to ostatnia okazja by usłyszeć stare utwory grupy w klubowych warunkach. Zespół rzeczywiście oddał sprawiedliwość całej swojej studyjnej dyskografii, liczącej dotąd 4 albumy, wykonując po cztery kompozycje z każdego z nich.

Choć ostatnia płyta Comy - nie licząc jej angielskiej wersji i koncertówek - ukazała się w 2011 roku, występy łodzian cieszą się niesłabnącą popularnością, co obecna trasa tylko potwierdziła. Rogucki i spółka wciąż mogą liczyć na gorące wsparcie publiczności, a pod sceną nie brakuje kolejnych pokoleń wychowywanych na jego muzyce fanek.

Zobaczcie jak wyglądał wieczór w Studiu:

Grupa zadbała, by nikt z zebranych w krakowskim klubie nie czuł się rozczarowany. Choć zabrakło kultowego „Leszka Żukowskiego”, debiutancką płytę reprezentowały m.in. „Chaos kontrolowany”, „Spadam” i „Zbyszek”. Repertuar uzupełniły przeboje z „Zaprzepaszczonych sił wielkiej armii świętych znaków”: „Daleka droga do domu” i „System”, a także „Święta” i „Wojna”. W przypadku „Hipertrofii” postawiono na bardziej nastrojowe momenty jak „Widokówka” czy „Ekhart”.

O ostatnim, czerwonym albumie Comy pamiętano za sprawą kawałków „Angela”, „Białe krowy”, „Deszczowa piosenka” i „Rudy”. W setliście znalazły się też dwa kawałki z anglojęzycznego „Excess”: „Feel the Music's Over” i „Fuck the Police”. Na bis fani usłyszeli zawsze gorąco przyjmowane na koncertach standardy „Sto tysięcy jednakowych miast” oraz „Cisza i ogień”.

Oto fragment wykonania tego pierwszego:

Setlista:

 1. Ekhart
 2. Białe krowy
 3. Zamęt
 4. Angela
 5. Fuck the Police
 6. Chaos kontrolowany
 7. Widokówka
 8. Święta
 9. Wojna
 10. Daleka droga do domu
 11. System
 12. Deszczowa piosenka
 13. Zbyszek
 14. Rudy
 15. Feel the Music's Over
 16. Spadam

Bis:

 1. Sto tysięcy jednakowych miast
 2. Cisza i ogień

Byliście na Comie w Krakowie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.