Coma zagra w Warszawie ostatni koncert symfoniczny

Jakub Gańko
15.03.2016 13:27
Coma zagra w Warszawie ostatni koncert symfoniczny Fot. materiały prasowe

Łodzianie wystąpią w warszawskim Parku Sowińskiego 11 czerwca 2016. Sprawdźcie ceny biletów.

Jak przekonują muzycy Comy, będzie to ostatnia szansa, by obejrzeć ich na żywo w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Pożegnalny występ projektu Coma Symfonicznie, który przez ostatnie lata cieszył się wielkim zainteresowaniem, odbędzie się 11 czerwca 2016 roku w Parku Sowińskiego w Warszawie. Otwarcie bram planowane jest na godzinę 18.30, koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 99 zł, która będzie obowiązywać do 15 kwietnia 2016 roku. Do 31 maja będzie można je nabyć za 120 zł, natomiast po 10 czerwca cena wzrośnie o kolejne 10 zł. Wejściówki będą dostępne do kupienia również w dniu koncertu w cenie 140 zł.

Ponad dwugodzinne widowisko, które odbędzie się w Parku Sowińskiego, będzie okazją do wyjątkowej podróży przez dyskografię zespołu. Coma zaprezentuje swoje najważniejsze utwory w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Podczas koncertu pojawią się numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie”, ale nie tylko.

Przypominamy jak brzmiała tamta płyta:

Coma Symfonicznie wystąpiła po raz pierwszy w czerwcu 2009 roku. Specjalny koncert w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich był dla muzyków spełnieniem marzeń. Kolejne występy z jej udziałem były powtarzane kilkukrotnie w różnych miastach w całej Polsce. Każdy z nich stanowił duże wydarzenie, a bilety na nie rozchodziły się kilka miesięcy wcześniej. Dla tych, którzy nie uczestniczyli w poprzednich koncertach, będzie to ostatnia okazja na nadrobienie zaległości.

Rockowe brzmienie Comy połączone z symfonicznymi aranżacjami zyskało uznanie fanów. Projekt był chwalony za autentyczną współpracę z orkiestrą, która wcale nie wybijała się na pierwszy plan, a grała ramię w ramię z całym zespołem. Od czasu pojawienia się koncertowego wydawnictwa, łodzianie przygotowali również aranżacje symfoniczne utworów z „Czerwonego albumu”, a także starszych kawałków znanych z trasy koncertowej „Power Off”.

Wybieracie się na koncert Comy Symfonicznie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.