Czołówka polskiej sceny ekstremalnej zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]

AKTUALIZACJA 15.11.2021 15.11.2021 15:37
AKTUALIZACJA 15.11.2021 15.11.2021 15:37

Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration zagrali wraz z Rotting Christ w Krakowie.

Deus Mortem, Stillborn oraz Impure Declaration zagrali wspólnie w Krakowie w ramach trasy "Ravens of Dispersion over Poland". Do składu dołączył w roli gwiazdy wieczoru grecki Rotting Christ.

Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration na trasie

Deus Mortem to polski zespół black metalowy z Wrocławia. Mało kto wniósł u nas do muzyki ekstremalnej w ostatnich latach tyle świeżości, nie wychylając się przy tym poza jakże ortodoksyjne ramy gatunku, co oni. Grupą dowdzi Necrosodom znany z takich kapel jak Anima Damnata, Plaga czy Azarath. Deus Mortem promują obecnie swój ostatni studyjny album "The Fiery Blood", który miał swoją premierę 8 grudnia 2020 roku.

Polecamy

Stillborn to podkarpaccy bezwstydni bluźniercy, którzy każdym wydawnictwem udowadniają, że nie bez przyczyny zaliczani są do absolutnej czołówki polskiej sceny ekstremalnej. Podkarpacka grupa wykonuje muzykę z pogranicza black i death metalu. Dyskografię Stillborn zamyka EP-ka "Crave for Killing", która ukazała się 12 marca 2018 roku.
Natomiast Impure Declaration pojawili się na polskiej scenie black/death stosunkowo niedawno i nie pytając się nikogo o zdanie stanęli dumnie w jednym szeregu obok Bestial Raids czy Temple Desecration. Jeśli nazwy takie jak Grave Upheaval, Irkallian Oracle czy Grave Miasma nie są Wam obce - nie możecie przejść obok nich obojętnie - jak mówią o sobie sami: "Jesteśmy znikąd i zmierzamy donikąd".
Koncert zakończył występ Rotting Christ.

Czołówka polskiej sceny ekstremalnej zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
36 zobacz galerię
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.