Dave Matthews Band pójdzie śladami Jareda Leto?

Magda Słomka
21.09.2015 15:03
Dave Matthews Band pójdzie śladami Jareda Leto? Fot. Charlie Varley / Sipa USA / East News

Amerykański zespół Dave Matthews Band przy okazji koncertu, który odbędzie się w październiku 2015 roku, spędzi kilka dni w Trójmieście. Muzycy będą mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Zespół przyleci do Polski z Berlina, gdzie wcześniej zagra koncert w tamtejszej Columbiahalle. Będzie to pierwszy występ Dave Matthews Band w Polsce.

W planach Dave'a Matthewsa oraz jego formacji znalazł się dzień wolny. Korzystając z chwili przerwy w napiętej trasie koncertowej, Amerykanie pójdą więc w ślady Jareda Leto, który także nie ograniczył się do jednodniowego pobytu nad polskim morzem. Muzycy będą mieli okazję zobaczyć polskie wybrzeże, sopockie molo czy zwiedzić gdańską starówkę. Będzie to dla artystów okazja, by odpocząć i nabrać energii przed kolejnym koncertem w ramach europejskiej trasy, który odbędzie się 30 października 2015 roku w Kopenhadze.

Widok gwiazd muzyki dużego formatu na ulicach Trójmiasta nie powinien dziwić. Spore emocje dostarczył mieszkańcom Gdańska frontman formacji 30 Seconds To Mars wraz z pozostałymi członkami grupy...

Na dzień przed występem w Ergo Arenie w maju 2015 roku, muzyk pojawił się w gdańskiej pierogarni Mandu, by skosztować ukochanych pierogów. W tym polskim przysmaku Leto zakochał się już w trakcie wcześniejszych pobytów w Polsce. Jak zdradzili właściciele lokalu, Jared zjadł około 40 wegańskich pierogów, preferując przede wszystkim te z dodatkiem szpinaku i śliwki. Gwiazdor w towarzystwie swojego brata pojawił się również na gdańskiej starówce, gdzie chętnie fotografował się z fanami oraz rozdawał autografy.

Czy równie dużo szczęścia będą mieli wielbiciele formacji Dave Matthews Band? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Koncert Dave Matthews Band odbędzie się 28 października 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Ceny biletów na koncert w Ergo Arenie:

Front Floor 390 zł 
Rear Floor 249 zł
Premium VIP 699 zł
Sektory 265 zł, 355 zł

Wybieracie się na koncert Dave Matthews Band?

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.