Decapitated, Frontside, Materia i Totem w Krakowie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
21.12.2015 11:07
Decapitated, Frontside, Materia i Totem w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówska / Antyradio.pl

Ostatni koncert przed zamknięciem klubu Fabryka odbył się 20 grudnia 2015 roku. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Zimowe wieczory nie muszą być wcale chłodne i nieprzyjemne. Potwierdziły to polskie kapele, które zaprezentowały się w ramach wspólnej trasy koncertowej. Na jednej scenie w Krakowie wystąpiły zespoły Decapitated, Frontside, Materia oraz Totem.

Koncert rozpoczął się po godzinie 19:00, zaś zakończył tuż przed północą. Pierwszą kapelą była Materia. Grupa powstała w 2007 roku w Szczecinku, zaś ich pierwszy studyjny krążek „Case of Noise” pojawił się w 2013 roku.

Zobaczcie zdjęcia z ich koncertu:

Następnie pojawił się zespół Totem, który rozpoczął swoją karierę w 2002 roku. Kapela podzieliła się w grudniu 2015 roku swoją najnowszą EP-ką pod tytułem „Limbo”:

Zespół w mgnieniu oka porwał publikę, zresztą sami zobaczcie, jak grupa zaprezentowała się przed krakowską widownią:

Trzecim w kolejności zespołem był Frontside, który rozkręcił dostatecznie już gorącą atmosferę. Oglądając nagranie z koncertu kapeli trudno się nie dziwić, że widowni przypadł do gustu jej występ:

Podczas tych koncertów w klubie panowała świetna atmosfera. Muzycy poszczególnych zespołów zapraszali siebie wzajemnie na scenę, dzięki czemu ten wieczór był naprawdę wyjątkowy dla fanów mocnego grania.

Obejrzyjcie zdjęcia z występu Frontside:

Jako ostatni zagrał Decapitated. Zespół cały czas promuje swój ostatni krążek „Blood Mantra”, który ukazał się w 2014 roku. Oczywiście nie zabrakło utworów ze wcześniejszych płyt czy coveru Slayera „Angel Of Death” pochodzącego z krążka „Reign in Blood”.

Zobaczcie krótki film z koncertu kapeli:

Również zdjęcia z tego wydarzenia oddają atmosferę występu Decapitated:

Wspólna trasa koncertowa zespołów rozpoczęła się 4 grudnia 2015 roku w Warszawie i zakończyła właśnie w Krakowie. To było godne pożegnanie klubu Fabryka.

Byliście na krakowskim koncercie Decapitated, Frontside, Materia oraz Totem?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.