Decapitated w Krakowie [ZDJĘCIA]
02.09.2021 15:13
Decapitated w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 12 Zobacz zdjęcia
Decapitated w Krakowie [ZDJĘCIA]
02.09.2021 15:13

Decapitated wystąpił na trzech koncertach w ramach cyklu Lato w Plenerze. Jeden z nich odbył się w krakowskim klubie Hol mieszczącym się w Hali Forum.

Jeden z najbardziej znanych polskich zespołów metalowych na świecie, Decapitated zagrał w ramach festiwalu Lato w Plenerze.  

Decapitated zagrał w Krakowie

Grupa gra techniczny death metal. Zespół powstał w Krośnie na Podkarpaciu w 1996 roku. Decapitated wydał 7 albumów studyjnych, z których ostatni to "Anticult" z 2017 roku. W Polsce krążek zadebiutował na czwartym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Płyta radziła sobie świetnie również za Oceanem. Na amerykańskim Billboardzie album znalazł się na 2 pozycji na liście Top New Artist Albums/Heatseekers.

Polecamy

Z naciskiem na pomysłowe pisanie utworów i umiejętności techniczne, Decapitated zdobył szacunek swoich muzycznych rówieśników i zyskał oddaną rzeszę fanów. Vogg, muzyczny mózg zespołu, tworzy muzykę,  która często zawiera porywające tempa, miażdżące riffy i niezapomniane gitarowe solówki – z których wszystkie usłyszeć na ostatnim wydaniu "Anticult".

29 sierpnia 2021 roku grupa zagrała w krakowskim klubie Hol. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia:

Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.