Decapitated zagra przed Meshuggah w Krakowie i Warszawie

Aleksandra Degórska
05.04.2018 10:33
Decapitated|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Organizator podał informację, kto będzie supportem Meshuggah. Decapitated znowu wraca do gry!

Meshuggah wystąpi 5 czerwca 2018 w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później 6 czerwca 2018 w warszawskiej Progresji. Szwedzka grupa przyjedzie do naszego kraju promować swój ostatni album „The Violent Sleep of Reason” wydany w 2016.

Organizatorzy ogłosili, że w roli supportu zaprezentuje się zespół Decapitated. Bilety na koncert kosztują 95 złotych w przedsprzedaży i 110 złotych w dniu występu. Wejściówki możecie zakupić na stornie Knock Out Production.

Oskarżenia Decapitated

Muzycy Decapitated zostali aresztowani po koncercie w Santa Ana w Kalifornii 8 września 2017. Artyści byli podejrzani o porwanie i gwałt kobiety po koncercie w Spokane w stanie Waszyngton 31 sierpnia 2017.

Na początku stycznia 2018 prokurator Okręgu Spokane odrzuciła oskarżenia o gwałt i porwanie. Gitarzysta Decapitated w oficjalnym oświadczeniu wyznał, że zespół chce dalej funkcjonować i jak widać, muzycy dotrzymali słowa - wkrótce zobaczymy ich na scenie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.