Equilibrium i Lord Of The Lost wystąpią w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.05.2019 21:30
Equilibrium|undefined Fot. Wikipedia

Equilibrium, Lord Of The Lost i Nailed To Obscurity wystąpią na wspólnym koncercie. Zobacz gdzie i kiedy będzie można zobaczyć trzy niemieckie gwiazdy na żywo.

Folkmetalowa formacja Equilibrium, powstała w 2001 roku. Grupa jest jedną z najbardziej popularnych niemieckich grup folk metalowych.

Muzyka zespołu łączy w sobie elementy folk metalu i symfonicznego black metalu oraz grę na gitarze elektrycznej z grą na flecie.Na scenie towarzyszyć im będą Lord Of The Lost i Nailed To Obscurity.

Zanim jednak Lord Of The Lost odwiedzi Kraków, już w lipcu będzie jedną z gwiazd festiwalu Castle Party. Grupa dowodzona przez Chrisa Harmsa zagra na zamkowej scenie w Bolkowie w sobotę, 13 lipca 2019 roku.

Pochodząca z Dolnej Saksonii grupa Nailed to Obscurity tworzy muzykę w klimatach melodyjnego death i doom metalu. Grupa ostatnio gościła w Krakowie 20 stycznia 2019.

Equilibrium i Lord Of The Lost w Krakowie: Data, miejsce koncertu, bilety

Equilibrium, Lord Of The Lost i Nailed To Obscurity zagrają 29 stycznia 2020 roku w krakowskim Klubie Kwadrat.

Bilety na koncert dostępne będą od 29 maja 2019 roku na stronie organizatora.
Ceny biletów to 80 zł przedsprzedaż i 90 zł w dniu koncertu.

Lord Of The Lost wystąpi na Castle Party 2019

Bilety na tegoroczny festiwal Castle Party 2019 można nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia lub bezpośrednio na Zamku w Bolkowie.

Przeczytaj także

Wejściówki na wydarzenie obecnie nadal są w cenie 270 złotych. Po zakończeniu sprzedaży biletów z tej puli, karnety będzie można nabyć w cenie 290 złotych.

Jest również możliwość zainwestowania w bilet jednodniowy i kosztuje on 180 złotych.

Serwis internetowy Antyradio.pl jest patronem medialnym Castle Party 2019.   

Jak wyglądał Castle Party 2018 i co było największym zaskoczeniem dla uczestników? Czy krew i sperma były prawdziwe? Co jeszcze pozytywnie zaskoczyło uczestników?

Zobacz także: Castle Party 2019: Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.