Finntroll zagra dwa koncerty w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

31.07.2022 20:26
Finntroll zagra dwa koncerty w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Finntroll przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Fińska grupa powróci do naszego kraju, by promować swój wydany 18 września 2020 album "Vredesvävd".

Finntroll to doskonale znana polskim fanom black / folkmetalowa formacja z Finlandii. Grupa już wkrótce zagra u nas dwa koncerty. Sprawdźcie szczegóły wydarzeń!

Finntroll zagra dwa koncerty w Polsce

 
Ostatni album Finntroll został wydany aż po siedmiu latach przerwy. Zespół reklamował swoje wydawnictwo jako "bezwstydnie niemodny, dziki i chwytliwy" album. Jest to siódme wydawnictwo w dorobku grupy, która niczym szalona czarownica, wrzuca do kotła wszystko, co ma pod ręką: chwytliwe melodie, galopujące tempo, jad black metalu i rockandrollowy feeling.

Polecamy

Jednak dopiero na koncertach Finntroll pokazują, na co naprawdę ich stać. Koncerty grupy są bowiem doskonałą okazją do wspólnej zabawy i dzikich tańców.

Nie inaczej dzieje się w przypadku Skálmöld, który wystąpi w roli gościa. Kapela jest stałym bywalcem polskich scen klubowych. Grupa zagrała dotychczas kilkanaście koncertów w naszym kraju i zawsze była gorąco przyjmowana przez fanów. Grupę tworzą Björgvin Sigurðsson, Baldur Ragnarsson, Snæbjörn Ragnarsson, Þráinn Árni Baldvinsson, Gunnar Ben, Jón Geir Jóhannsson.

Finntroll zagra dwa koncerty w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Grupa Finntroll zagra w Polsce dwa razy. Będzie to odpowiednio:

  • Warszawa - 17.11.2022, Proxima | przeniesione z 16.04.2021 i 10.12.2021
  • Kraków - 18.11.2022, Klub Kwadrat| przeniesione z 15.04.2021 i 9.12.2021

Bilety są dostępne na stronie knockoutmusicstore.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.