Frontside i Totem razem w trasie koncertowej

Jakub Gańko
10.03.2016 14:21
Frontside i Totem razem w trasie koncertowej Fot. materiały prasowe

Sosnowiecki Frontside i Totem z Bukowna wystąpią m.in. w Łodzi, Bydgoszczy, Częstochowie i Kielcach. Sprawdźcie daty poszczególnych koncertów.

Metalcore'owy Frontside oraz thrash / deathmetalowy Totem szykują mocne koncertowe uderzenie na przełomie marca i kwietnia 2016 roku. Obie ekipy ruszą w trasę na sześć koncertów. W poszczególnych miastach towarzyszyć im będą gościnnie również inne kapele.

Tournée rozpocznie się 18 marca 2016 w Bielsku-Białej. Poniżej przedstawiamy Wam szczegółową rozpiskę z miastami i terminami:

  • 18 marca 2016 - Bielsko-Biała, Rudeboy
  • 19 marca 2016 - Krosno, Iron Club
  • 20 marca 2016 - Kielce, Woor
  • 1 kwietnia 2016 - Łódź, ŁDK
  • 2 kwietnia 2016 - Bydgoszcz, Estrada
  • 3 kwietnia 2016 - Częstochowa, Rura

Bilety na poszczególne występy są dostępne w klubach i na stronie organizatora.

Dla metalcore'owej ekipy z Sosnowca będzie to kontynuacja mocnego ataku na kolejne miasta po udanej grudniowej trasie Knockout Tour 2015 w towarzystwie Decapitated. Muzycy cały czas prowokują i puszczają ironiczne oko do słuchaczy. Wydaną w 2014 roku płytę „Sprawa jest osobista” promował smoczy singiel „Legenda”, a kolejny, ósmy w historii album Frontside „Prawie martwy”, podkręcił imprezowy kawałek „Lubię pić”.

Z kolei pochodzący z Bukowna Totem to rozpoznawalna marka dla fanów ciężkiego brzmienia z Polski. Ekipa dowodzona przez charyzmatyczną Weronikę będzie towarzyszyć Frontom w trasie, promując jednocześnie wydaną w grudniu 2015 roku EP-kę „Limbo”. Muzyka zespołu to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Fani growlu z pewnością nie będą narzekać.

Wybieracie się na koncerty Frontside i Totem?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.