Godsmack zagrał w Krakowie [GALERIA]

13.06.2019 09:54
Godsmack|undefined Fot. Romana Makowka / Antyradio.pl

12 czerwca 2019 roku grupa Godsmack zagrała w krakowskim Klubie Studio. W roli gościa specjalnego, na koncercie pojawił się Paweł Małaszyński z grupą Cochise.

Godsmack należy do najpopularniejszych amerykańskich wykonawców hardrockowych. Zespół zadebiutował oficjalnie albumem „Godsmack” z 1998 roku, który przyniósł mu dużą popularność jako jednego z najważniejszych przedstawicielu nurtu zwanego post-grunge.

Do największych przebojów formacji, której wokalistą i liderem jest Sully Erna, należą „Whatever”, „Voodoo”, „Greed”, „Keep Away” i „I Stand Alone”.

Godsmack w Krakowie

Godsmack miał wystąpić w Polsce w listopadzie 2018 roku, niestety w trakcie trasy koncertowej zmarł syn gitarzysty Toma Romboli. Ze względu na tragedię występy, także ten w naszym kraju, zostały odwołane.

Grupa pojawiła się w Polsce dopiero 26 marca 2019 w warszawskiej Progresji. Ze względu na ogromne zainteresowania imprezą zespół postanowił zagrać także w Krakowie.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Godsmack

Setlista prezentowała się następująco:

 1. When Legends Rise
 2. 1000hp
 3. Say My Name
 4. Keep Away (with "Moon Baby" outro)
 5. Cryin' Like a Bitch!!
 6. Straight Out of Line
 7. Awake (with "Mistakes" intro)
 8. Unforgettable
 9. Something Different
 10. Voodoo
 11. Whatever
 12. Come Together (The Beatles cover) (extended version, with bass and guitar solos)
 13. Under Your Scars
 14. Bulletproof
 15. I Stand Alone

Paweł Małaszyński z grupą Cochise w Krakowie

Liderem formacji Cochise jest znany polski aktor Paweł Małaszyński. Aktualnie zespół promuje swój ostatni album „Swans And Lions”, którego premiera odbyła się w 2018 roku. „Swans And Lions” to piąta studyjna płyta Cochise, i równocześnie pierwsza nagrana z Adamem ‘Argonem’ Galewskim na perkusji. Zdaniem pozostałych muzyków zespołu, Argon nadał przygotowanym kawałkom rytmicznego, bujającego charakteru.

Zobaczcie jak zespół zaprezentował się w Krakowie

Byliście na koncercie Godsmack w Krakowie? Kto był dzielny i mimo upału tańczył do końca??

Zobacz również: Die Toten Hosen w Polsce [GALERIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.