Goście z zagranicy na koncercie Dave Matthews Band

Justyna Kierzkowska
28.09.2015 12:46
Goście z zagranicy na koncercie Dave Matthews Band Fot. Dan Harr/ SIPA/ East News

Grupę Dave Matthews Band kochają nie tylko fani w Polsce. Chociaż występ zespołu odbędzie się w Trójmieście, wybiera się na niego też wielu gości z innych krajów.

Koncert odbędzie się 28 października 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wiadomo już, że grupa Dave Matthews Band spędzi kilka dni w Trójmieście, a muzycy będą mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca Gdańska, Sopotu i Gdyni. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością

Czy muzycy pójdą w ślady Jareda Leto z 30 Seconds To Mars, który podczas pobytu w Polsce zakochał się w naszych pierogach? To niewykluczone! Być może będzie też okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z artystami Dave Matthews Band na ulicy.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce występu zespołu potwierdził, że od samego początku bilety na koncert bardzo dobrze się sprzedają.

W ostatnich dniach jeszcze bardziej zdynamizowała się sprzedaż. Najwięcej wejściówek nabyli mieszkańcy północnej Polski. Wysokimi wynikami sprzedaży mogą pochwalić się również miasta takie jak: Warszawa, Poznań, Łódź oraz Kraków. 

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM dodał, że do Trójmiasta przyjadą fani z całego świata.

Już pewną tradycją trójmiejskich koncertów zarówno tych halowych, jak i stadionowych, jest duża grupa zagranicznych gości. Nie inaczej będzie w przypadku koncertu Dave Matthews Band. Już dzisiaj wiadomo, że do Gdańska aby obejrzeć występ Amerykanów przyjadą Holendrzy, Rosjanie, Austriacy, a nawet Amerykanie. Odnotowaliśmy  również zainteresowanie ze strony Niemców, Szwedów, Hiszpanów, Francuzów oraz Norwegów. Naprawdę tym razem widownia będzie wyjątkowo międzynarodowa.

Impreza odbędzie się pod patronatem Antyradio.pl., a wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

Front Floor 390 zł 
Rear Floor 249 zł
Premium VIP 699 zł
Sektory 265 zł, 355 zł

Wybieracie się na koncert Dave Matthews Band?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.