Headliner Open'er Festival 2020 odwołał wszystkie koncerty zaplanowane na 2020 rok

20.04.2020 13:34
Open'er Festival 2020|undefined Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Niestety gwiazda zdecydowała się odwołać swoje występy ze względu na pandemię koronawirusa. 

Piosenkarka Taylor Swift poinformowała swoich fanów, że niestety jest zmuszona odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2020 roku. Taka decyzja jest spowodowana pandemią koronawirusa. Wokalistka miałą wystąpić 3 lipca 2020 na Open'er Festival 2020.

Headliner Open'er Festival 2020 odwołał wszystkie koncerty zaplanowane na 2020 rok

Taylor Swift podzieliła się wpisem ze swoimi fanami wyznając, że zdrowie jej wielbicieli jest najważniejsze. Dlatego też jest zmuszona, by odwołać zaplanowane na 2020 rok koncerty w Europie, USA i Brazylii:

Organizacje zdrowotne i rządy wielu krajów wprowadzają ograniczenia dotyczące imprez masowych do odwołania. Wiele imprez na świecie zostało już odwołanych. Zważając na zalecenia specjalistów, by dbać o bezpieczeństwo fanów i zapobiedz rozprzestrzenianiu się COVID-19 podjęto decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów Taylor Swift w tym roku. 

 

Zobacz także: Ponad rok bez żadnych koncertów i festiwali. Ekspert WHO proponuje przygotować się na najgorsze

Przeczytajcie całe oświadczenie w tej sprawie:

Wokalistka wydała nowy album "Lover" w 2019 roku i jest to siódmy krążek w dyskografii Taylor Swift. Album promują single "Me!", "You Need To Calm Dawn" oraz tytułowy. Najnowszy album w dniu premiery przekroczył 2 mln streamów. Pobił także rekord sprzedaży w USA w 24 godziny po premierze.

Zobacz także: Opener Festival dojdzie do skutku? Mamy oświadczenie organizatorów  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.