Kasabian pierwszym headlinerem Open’er Festival 2015!

Magda Słomka
19.12.2014 13:08
Kasabian pierwszym headlinerem Open’er Festival 2015! Fot. uk.wikipedia.org

No i zaczęło się na dobre! Wieści o gwiazdach, które w 2015 roku wystąpią w Polsce bombardują nas coraz częściej. Kto jeszcze pojawi się na festiwalu w Gdyni?

Kasabian chyba bardzo polubił polskie klimaty – będzie to już czwarty występ grupy w naszym kraju. Pierwszy raz muzycy pojawili się u nas w ramach Open’er Festival w 2010 roku. Zespół nie odpuścił sobie wizyty w Polsce także w 2012 roku, kiedy zagrał na Impact Festival. W tym roku grupa występowała z kolei na Stadionie Narodowym w ramach Orange Warsaw Festival. Muzycy promowali wtedy swoją piątą studyjną płytę „48:13”, której premiera odbyła się w czerwcu 2014.

2015 także nie obejdzie się bez ich występu w naszym kraju. Ponownie będzie to Open’er Festival. Brytyjska grupa pojawi się na dużej scenie w Gdyni 4 lipca.

Dlaczego muzycy tak lubią nasz kraj? Po pierwszej wizycie w Polsce wokalista zespołu, Tom Meighan, stwierdził, że jest po prostu zajebiście. Siła tkwi w prostocie...

Obejrzyjcie film udostępniony przez sam zespół, na którym widać jak artyści bawili się za kulisami i na scenie Impact Festival. Przy okazji macie możliwość pobujać się przy jednym z największych przebojów Kasabian – „Where Did All The Love Go?”!

Festiwal odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Dotychczas potwierdzono występy St. Vincent, Alt-J, Jonny Greenwood.

Tańsze karnety na cztery dni festiwalu do 15 stycznia są dostępne za 450 zł i 530 zł z polem namiotowym. Dzień później ceny wrosną o 100 zł, a w sprzedaży pojawią się karnet weekendowy za 350 zł i bilety jednodniowe za 207 zł.

Wybierzecie się na koncert, czy uważacie jak Wojciech Mann, że Kasabian brzmi tak, że „Wieś tańczy i śpiewa oj dana dana”? A do tego jeszcze „cały parkiet tańczący i ch***j” :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.