Kolejna rockowa gwiazda na Open'er Festival 2022. Kto zagra na głównej scenie?

29.11.2021 12:38
Open'er Festival 2022 Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Do line-upu Open'er Festival 2022 dołączył rockowy zespół, który odnosi sukces za sukcesem. Ile kosztują bilety na festiwal w Gdyni?

Organizatorzy Open'er Festival 2022 ogłosili kolejną gwiazdę, która dołączy do line-upu imprezy w Gdyni. Wśród dotychczas potwierdzonych gwiazd znaleźli się m.in. Dua Lipa, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Martin Garrix, The Chemical Brothers, Jessie Ware, Royal Blood, Years & Years czy Michael Kiwanuka.

Polecamy

Open'er Festival 2022: Organizatorzy ogłosili rockową gwiazdę imprezy

Pierwszego dnia Open'er Festival 2022, czyli 29 czerwca zobaczymy na Orange Main Stage włoski zespół Maneskin. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu. Kilka lat później podbijają świat jako jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów nowego pokolenia. W tym roku formacja wygrała Eurowizję kawałkiem "Zitti E Buoni", co poskutkowało ogromnym skokiem sprzedaży ich muzyki, a w zaledwie kilka tygodni później mogli pochwalić się złotem oraz platyną w kilkunastu krajach.

Polecamy

Drugi album grupy Maneskin zatytułowany "Teatro d’ira – Vol. I" miał premierę 19 marca, a w lipcu ukazało się wideo do "I Wanna Be Your Slave", które niemal natychmiast stało się numerem 1. na YouTube we Włoszech oraz uplasowało się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. Dziś grupa ma na koncie blisko 3,5 miliarda streamów na wszystkich platformach muzycznych i ponad 40 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify!

Open'er Festival 2022: Bilety i karnety w sprzedaży

REGULAR TICKETS w sprzedaży (do 6.06.2022 lub do wyczerpania puli)

  • Karnet 4 DNI - 699 PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 819 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) - 499 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe - 589 PLN
  • Bilet jednodniowy - 349 PLN

Wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.