Koncert KISS w Łodzi znowu przeniesiony. Jest nowa data wydarzenia, co z biletami?

20.05.2021 12:16
KISS Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa KISS miała wystąpić w czerwcu 2021. Ze względu na pandemię koronawirusa, koncert został przeniesiony.

Grupa KISS wyruszyła w 2019 roku w swoją pożegnalną trasę "End of the Road". W ramach trasy muzycy zagrali pierwszy w historii koncert w Polsce. Fani z naszego kraju byli przekonani, że występ w Krakowie będzie także ostatnim w karierze gigantów rocka, na który można się wybrać, nie opuszczając polskich granic. Jednak artyści zdecydowali, że ich pożegnanie z fanami potrwa nieco dłużej, niż zakładali.

KISS w Polsce w 2022 roku. Nowa data

Grupa KISS po wielu sukcesach i latach na scenie postanowiła zakończyć działalność. Muzycy pożegnali się z fanami podczas pożegnalnej trasy, którą ostatecznie zdecydowali przedłużyć. Sukces koncertów przeszedł najśmielsze oczekiwania członków zespołu, dzięki czemu, muzycy pojawią się po raz kolejny także w Polsce.

Polecamy

Kolejny pakiet koncertów objął także Polskę. KISS zapowiedział kolejny powrót do naszego kraju. To już trzecia data koncertu KISS w Polsce. 15 lipca 2020 roku grupa miała zagrać w Arenie Gliwice. Z powodu pandemii cała trasa została przełożona na 2021 rok. Polski koncert miał się odbyć 12 czerwca 2021 roku w Łodzi. Obecnie termin ustalono na 3 czerwca 2022 roku.

Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

- mówił Paul Stanley (wokal, gitara).

Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

- dodał Gene Simmons (wokal, bas).

Nowa data polskiego koncertu KISS. Co z zakupionymi biletami?

Jak informują organizatorzy, wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

W sprzedaży pozostają również specjalne pakiety VIP, w ramach którego jest możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage'u.
Bilety dostępne na BiletSerwis: www.biletserwis.pl

Zobacz również: Another Pink Floyd wystąpi w Krakowie ze spektaklem "The Wall". [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.