Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed i Bloodbath na wspólnym koncercie w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
08.06.2018 11:41
Kreator|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, kiedy zobaczycie metalowe kapele na jedynym koncercie w naszym kraju!

Fani metalu mają powód do radości. Na jednej scenie pojawią się Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed oraz Bloodbath. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2018 w warszawskiej Hali Koło.

Trasa The European Apocalypse będzie wyjątkową okazją, aby w trakcie jednego wieczoru obejrzeć występy gigantów. Niemiecka legenda thrashmetalu w dalszym ciągu promuje album „Gods Of Violence”, który zdobył szczyt regularnego, niemieckiego notowania płyt, co nie udało się żadnej niemieckiej thrashowej kapeli.

Kreator i Dimmu Borgir w Warszawie w 2018

Norwescy black metalowcy z Dimmu Borgin zaprezentują polskiej publiczności materiał z nowej płyty „Eonian”. Album zadebiutował na drugim miejscu w ojczyźnie zespołu i o dwa oczka niżej na ważnym rynku niemieckim, co pokazuje, że nawet osiem lat przerwy między studyjnymi płytami, nie zaszkodziło kapeli.

Skład The European Apocalypse uzupełniają Hatebreed oraz Bloodbath.

Kreator i Dimmu Borgir w Warszawie w 2018 - bilety

Przedsprzedaż biletów na koncert startuje 13 czerwca 2018 o godzinie 11:00. Bilety będą dostępne na stronie Knock Out Productions.  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.