Kult ogłosił koncert w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

06.05.2021 16:33
Kult w Krakowie Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Stęskniliście się za koncertami? Zapewne duże imprezy masowe szybko nie wrócą, ale kolejne zespoły decydują się na spotkania z fanami na żywo.

Za koncertami tęsknią zarówno fani, jak i artyści. Wielbiciele grupy Kult mają jednak powody do radości, bo zespół właśnie zapowiedział wielki koncert w Krakowie.

Kult ogłosił koncert w Krakowie

27 sierpnia 2021 w Krakowie wystąpi Kult. Wydarzenie odbędzie się na wolnym powietrzu. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Polecamy

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak "Arahja", "Hej czy nie wiecie", "Dziewczyna bez zęba na przedzie" czy "Baranek". Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 27 sierpnia 2021 legendarna grupa zagra dla krakowskiej publiczności koncert plenerowy.

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również będzie i tym razem a ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Kult zagra 27 sierpnia 2021 w Krakowie, w Hype Parku. Bilety przedsprzedaż:

  • Miejsca stojące płyta – 120 zł w dniu koncertu 130 zł
  • Miejsca siedzące – 150 zł w dniu koncertu 160 zł

Uwaga! Ograniczona sprzedaż biletów

Bilety kolekcjonerskie od 1 lipca 2021. Bilety tradycyjne są dostępne w sieci EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Zespół powraca z nowym albumem "Ostatnia płyta" - tak właśnie będzie nosić tytuł najnowszy krążek grupy Kult.

Zobacz również: "Mom hercklekoty jak na Ramsztajnie". Spodek świętuje 50-lecie billboardami w gwarze śląskiej [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.