Kult zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
28.08.2021 14:18
Kult zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 45 Zobacz zdjęcia
Kult zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]
28.08.2021 14:18

Grupa Kult zagrała w Krakowie. Koncert od dłuższego czasu był wyprzedany! Zobaczcie zdjęcia!

28 maja 2021 roku Kult wydał swój najnowszy krążek zatytułowany "Ostatnia Płyta". Mimo takiej nazwy Kazik w jednym z wywiadów wyznał, że wcale nie jest to ostatni krążek zespołu. Teraz przyszedł czas na koncerty. Grupa Kult wystąpiła w krakowskim Hype Parku.

Kult zagrał w Krakowie

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również było w Hype Parku.

Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". Kult to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat i zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.