Lebanon Hanover w Krakowie [ZDJĘCIA]
20.05.2022 14:56
Lebanon Hanover w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 19 Zobacz zdjęcia
Lebanon Hanover w Krakowie [ZDJĘCIA]
20.05.2022 14:56

Lebanon Hanover po znakomicie przyjętym koncercie na Castle Party 2021 postanowili wrócić do polskich fanów i 19 maja 2022 zagrali w Krakowie.

Lebanon Hanover słynie z nieprzeciętnej umiejętności łączenia rozmaitych gatunków muzycznych. Na scenie nigdy nie brakuje pozytywnej energii oraz oryginalnej oprawy i aranżacji.

Lebanon Hanover zagrał w Krakowie

Zespół założono w 2010 roku. Zyskuje coraz większą popularność, w różnych zakątkach Europy. W jego składzie znajdują się: Larissa Georgiou (Iceglass) oraz William Morris (Maybelline). Mroczne wokale, posępne i ostre gitary z chwytliwymi liniami basu, tworzą trudną do naśladowania atmosferę.

Muzyka duetu zakorzeniona jest w zimnofalowych wzorcach, które w połączeniu z inspiracjami czerpanymi z piękna estetyki art nouveau, brytyjskich wybrzeży oraz urbanistyki Berlina dają efekt w postaci mrocznych kompozycji z wybijającą się, chwytliwą linią basu. Krakowski koncert formacji był jedną z okazji, by zanurzyć się w posępnych, post-punkowych dźwiękach utalentowanych artystów.

Zobaczcie zdjęcia z Krakowa!

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.