Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie [DATY, MIEJSCA, BILETY]

22.05.2019 12:36
Legendy metalu|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach wspólnej trasy "Legendy Metalu" Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis odwiedzą cztery Polskie miasta. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

Czterech gigantów polskiej sceny metalowej łączy siły na wspólnej trasie. Śląski Kat & Roman Kostrzewski, poznański Acid Drinkers oraz olsztyński Vader, odwiedzą cztery polskie miasta.

Gościem specjalnym będzie grupa Quo Vadis, która w tym roku obchodzi 30-lecie pracy twórczej.

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie: Kto zagra?

Kat & Roman Kostrzewski nadal promuje swoją najnowszą płytę "Popiór", której premiera miała miejsce 1 marca 2019 roku. Ostatnia płyta zespołu natychmiast po wydaniu zyskała status kultowej, a fani z niecierpliwością czekali, by usłyszeć nowe piosenki na żywo. Kat to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii polskiej muzyki metalowej.

Po rozłamie w 2004 roku Ireneusz Loth i Roman Kostrzewski powołali do życia zespół pod szyldem Kat & Roman Kostrzewski. Niedawno w składzie zespołu Irka Lotha zastąpił były perkusista Virgin Snatch, więc obecnie jedynym artystą z pierwotnego składu grupy Kat jest wokalista Roman Kostrzewski.

Przeczytaj także

Grupa Vader niedawno była zmuszona do odwołania swojego występu podczas odbywającej się w Chojnicach imprezy InterTony Festiwal 2019 i ujawniła datę wydania EP-ki z coverem Judas Priest. EP-ka pojawi się 31 maja 2019 nakładem Nuclear Blast. Na minialbumie znajdziemy 3 premierowe piosenki, które są dosyć agresywne jak na Vadera. Zespół zapowiada również nowy album.

Na trasie pojawi się również Acid Drinkers. Założona w 1986 roku formacja grająca thrash metal oraz inne odmiany muzyki metalowej wydała jak dotąd 15 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka wydany w 2016 roku album „Peep Show”.

Skład trasy koncertowej "Legendy metalu" zamyka szczecińska kapela Quo Vadis, która działa na polskiej scenie nieprzerwanie od 30 lat. Formacja powstała w 1988 roku i wielokrotnie występowała na festiwalu w Jarocinie, Przystanku Woodstock czy Metalmanii.

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie: Daty, miejsca, bilety

Koncerty odbędą się w następujących miejscach:

  • 26 września, Gdańsk, B90
  • 27 września, Warszawa, Progresja
  • 28 września, Wrocław, A2
  • 29 września, Kraków, Studio

Bilety w cenach:

  • 70 PLN – I pula
  • 80 PLN – II pula
  • 99 PLN – III pula
  • 120 PLN –  w dniu koncertu

Bilety można kupić przez stronę Ticketclub.

Zobacz też: Był Kiedyś Jarocin 2019: Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.