Linkin Park pobije rekord w Rybniku

Magda Słomka
17.08.2015 12:59
Linkin Park pobije rekord w Rybniku Fot. Linkin Park - Retna / Photoshot / REPORTER / East News

5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzna ściana ledowa składająca się z kilku elementów. Wszystko po to, by koncert Linkin Park w Rybniku na długo zapadł w pamięci jego uczestników.

Amerykańska formacja Linkin Park już 25 sierpnia 2015 roku zagra na rybnickim Stadionie Miejskim. Koncert będzie miał produkcję i oprawę godną największych wydarzeń muzycznych na świecie. Na stadionie stanie scena o szerokości 43 metrów i wysokości 21 metrów.

W oknie sceny umiejscowiona zostanie wielka ściana ledowa składająca się z 9 elementów. Oprócz niej z prawej i lewej strony sceny zamontowane zostaną ekrany boczne, a z kolei pośrodku sceny pojawią się dwie kurtyny diodowe. Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z segmentów pojawi się aż 27 kolumn.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park, stwierdził, że czegoś takiego w tym mieście jeszcze nie było...

To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku. Do tej pory rekord należał do Guns N’ Roses - 14 kolumn w jednym segmencie.

Budowa sceny na stadionie w Rybniku rozpocznie się na sześć dni przed występem, 19 sierpnia 2015 roku.

Przed amerykańską sławą pojawią się rodacy Chestera Benningtona i jego kolegów, czyli The Last Internationale oraz dowodzony przez Piotra „Glacę” Mohameda, My Riot.

Bilety na koncert Linkin Park cały czas można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

General Admission 193 zł

Golden Circle 283 zł

Golden Circle Early Entrance 363 zł

Trybuny 223 zł

Premium VIP 699 zł

Wybieracie się na ten koncert?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.