Linkin Park woli kokosy zamiast alkoholu

Robert Skowronski
20.08.2015 12:06
Linkin Park woli kokosy zamiast alkoholu Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Zespół Linkin Park zawita do Rybnika 25 sierpnia 2015 roku. Wiemy co muzycy zażyczyli sobie w swoim koncertowym riderze. I nie jest to morze alkoholu.

Amerykanie bezpośrednio z polskiego lotniska przejadą limuzynami na Stadion Miejski w Rybniku. Tam najpierw spotkają się z fanami, którzy wykupili specjalne pakiety, a następnie dadzą długo oczekiwany koncert, który rozpocznie się o godzinie 21:00. Tuż po występie zespół przejedzie z powrotem na lotnisko i uda się w dalszą część trasy koncertowej.

Grupa Linkin Park podczas pobytu w Polsce będzie poruszała się trzema limuzynami marki Mercedes (klasa S). Do dyspozycji zespołu będzie również Mercedes Vito. Wszystkie samochody będą koloru czarnego i będą musiały mieć przyciemniane szyby. Muszą też być pozbawione jakichkolwiek zapachów w środku.

Muzycy przykładają niezwykłą wagę do strefy cateringowej, którą musi zapewnić organizator koncertu. Jako, że atmosfera backstage’u powinna wynagrodzić brak ogniska domowego w trasie, istotne jest by była ona urządzona przytulnie i ze smakiem. Dlatego też w garderobach będą musiały pojawić się bukiety świeżo ściętych kwiatów.

Ponadto muzycy, jak i cała ekipa produkcyjna, zwracają uwagę na zdrowe odżywianie i objętość przyswajanych porcji. Właśnie ta dokładność wyróżnia zespół spośród innych artystów, gdyż w cateringowych wymaganiach podane zostały sprecyzowane ilości poszczególnych produktów. Do garderób Linkin Park dostarczonych zostanie 355 ml wyciskanego miodu oraz 369 g Tortilla Chips.

Kolejną ciekawostkę stanowi fakt, że zespół zabiera w trasę osobistego kucharza, który przygotowuje posiłki specjalnie dla muzyków. Członkowie amerykańskiej grupy doceniają różne kuchnie świata i z wielką chęcią wprowadzają do swojego menu nietypowe produkty. Przykładem jest młody kokos, z którego bezpośrednio można pożywić się mlekiem. Ten produkt znalazł się także w wymaganiach, które musi spełnić organizator koncertu w Rybniku.

Brzmi interesująco? Z pewnością nie mniej niż to co Faith No More ma zapisane w swoim koncertowym riderze oraz 10 innych gwiazd rocka. Dodajmy, że zespół Linkin Park na scenie w Rybniku zaprezentuje 5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzną ścianę ledową składającą się z kilku elementów. Może być interesująco.

Wybieracie się na koncert Linkin Park w Rybniku?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.