Little Steven & The Disciples Of Soul wystąpią w Polsce

13.05.2019 22:25
Steven Van Zandt|undefined Fot. East News

Steven Van Zandt, prawa ręka Bruce’a Springsteena i aktor znany z serialu “Rodzina Soprano” przyjedzie na jedyny koncert do Polski. Zobacz gdzie i kiedy zagra z zespołem Little Steven and the Disciples of Soul.

Steven Van Zandt jest człowiekiem wielu talentów. Muzyk, autor tekstów, aranżer, kierownik muzyczny, producent muzyczny i telewizyjny, aktor, reżyser, producent Broadwayowy, kompozytor telewizyjny i filmowy, producent wydarzeń na żywo, międzynarodowej sławy DJ, aktywista, historyk, nauczyciel, członek fundacji New Jersey Hall of Fame oraz Rock and Roll Hall of Fame, uznawany jest na całym świecie za jednego z czołowych autorytetów muzycznych.

Muzyk był prawą ręką Bruce’a Springsteena w zespole The E Street Band i współpracował przy produkcji albumów “The River” oraz “Born in the USA”. Jego utwory wykonywane były przez takich artystów jak Jackson Browne, Pearl Jam, Jimmy Cliff, Damian Marley, Margo Price, Gary U.S. Bonds, Darlene Love, Nancy Sinatra, Brian Setzer, Black Uhuru i wielu innych.

Muzyczna kariera Stevena przez lata była nieustającym pasmem sukcesów. Po zakończeniu współpracy z grupami Asbury Jukes E Street Band Bruce’a Springsteena rozpoczął karierę solową.

Nagrywał i występował również z zespołem Little Steven and the Disciples of Soul. W 2017 roku, po ponad 15 latach koncertowania, wydał swój pierwszy album zatytułowany “Soulfire” powracając nim do korzeni R&B.

Przeczytaj także

Płyta niemal natychmiast została uznana przez Rolling Stone jednym z najlepszych albumów 2017 roku. Podobnie również jak kolejne wydawnictwo, "Soulfire LIVE!" – obszerny album muzyczny, stanowiący relację na żywo z jego pierwszej solowej trasy koncertowej od ponad 20 lat. Najnowszy album grupy, zatytułowany "Summer of Sorcery" ukazał się 3 maja 2019 roku i będzie promowany m.in. na koncercie w Polsce.

Jednak Steven Van Zandt, znany jest nie tylko ze swojej zawrotnej kariery muzycznej. Wystąpił we wszystkich siedmiu sezonach serialu “Rodzina Soprano” wcielając się w Silvia Dante, postać, którą sam wykreował.

Little Steven & The Disciples Of Soul wystąpią w Polsce.

W 2018 roku Little Steven & The Disciples Of Soul powrócili na trasę koncertową “Soulfire Teacher Solidarity Tour”. Te wyjątkowe koncerty przyniosły korzyści programowi TeachRock organizowanemu przez The Rock and Roll Forever Foundation i osiągnęły niesamowity wynik rejestracji ponad 18 000 nauczycieli, którzy przystąpili do program fundacji.

Założona przez Van Zandta fundacja tworzy materiały edukacyjne, które wykorzystują historię muzyki popularnej do tworzenia wciągających, wielokulturowych planów edukacyjnych m.in. z historii, nauk społecznych czy sztuk językowych, z których nauczyciele mogą korzystać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Była to pierwsza w historii trasa rockowa ukierunkowana konkretnie na kluczową potrzebę społeczną. Na każdym przystanku trasy The Rock and Roll Forever Foundation organizuje darmowe warsztaty rozwoju zawodowego TechRock, w których uczestniczący nauczyciele i goście otrzymują bezpłatny bilet na koncert zespołu.

Koncert Little Steven & The Disciples Of Soul: Data, miejsce, bilety

W ramach promocji najnowszego albumu "Summer of Sorcery", Little Steven & The Disciples Of Soul wystąpią na jedynym koncercie w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia 2019 roku w warszawskiej Stodole.

Ceny biletów prezentują się następująco:

  • Miejsce stojące - 99 zł
  • Collector Ticket (miejsce stojące) - 124 zł
  • Pakiet VIP (miejsce stojące) - 1039,00 zł
  • Collector Ticket , Pakiet VIP (miejsce stojące) - 1064,00 zł

Bilety można kupić na stronie organizatorara oraz przez stronę Ticketmaster.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.