Luxtorpeda, Organek i OCN w Krakowie [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
20.03.2016 11:53
Luxtorpeda, Organek i OCN w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Polscy artyści wystąpili w ramach pierwszej edycji festiwalu Wiosna Fest w Krakowie 19 marca 2016. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

W sobotni wieczór Hala Wisły w Krakowie wypełniła się gośćmi. Na scenie zagrali Luxtorpeda, Tomasz Organek, grupa OCN, a także Happysad, Enej, Glass Balerina oraz Clödie. 

Dla zespołu Luxtorpeda był to jeden z występów tuż przed zaplanowanym na 31 marca 2016 początkiem nowej trasy koncertowej. Grupa przygotowuje się do wydania czwartego studyjnego albumu „MYWASWYNAS”, który promują utwory „Pozdrawiamy!”, „Zerwali sieć” oraz „Jak husaria”. Premiera płyty została zaplanowana na 1 kwietnia 2016 roku.

Tomasz Organek ma na swoim koncie albumy wydane wraz z zespołem Sofa, a także studyjną płytę „Głupi” zrealizowaną w ramach projektu Organek, która trafiła na sklepowe półki w maju 2014 roku. Krążek promował m.in. singiel „Stay”. 

Grupa OCN, która w listopadzie 2015 roku wystąpiła także na koncercie Antyradio Unplugged, promowała przede wszystkim utwory ze swojego najnowszego, siódmego studyjnego albumu. Krążek „Demon i karzeł”, która miał premierę 25 września 2015 roku i znalazło się na nim 12 utworów. 

Byliście w Krakowie na Wiosna Fest?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.