Merry Christless 2019 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.05.2019 12:58
Merry Christless 2019|undefined

Znamy skład i datę tegorocznej edycji Merry Christless. Sprawdźcie, kto zagra i kiedy odbędzie się koncert.

Trzecia edycja Merry Christless zapowiada się bardzo ciekawie. Tym razem odbędzie się tylko jeden koncert, ale za to z bardzo mocnym składem.

Wśród gwiazd tegorocznej edycji zabrakło grupy Behemoth, która była gwiazdą poprzednich dwóch edycji. Grupa Nergala wyrusza bowiem w trasę koncertową po Polsce już we wrześniu.

Merry Christless 2019: Data, miejsce i line-up

Tegoroczna edycja Merry Christless odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia 2019, w warszawskim klubie Progresja. Na scenie zobaczymy: Hellhammer: Triumph of Death, Furia, Dodheimsgard, Bölzer, Blaze of Perdition oraz Matterhorn.

Główna gwiazda imprezy, Triumph of Death, powstało z inicjatywy gitarzysty – Thomasa Gabriela Fischera, na cześć nieistniejącej już formacji Hellhammer. Zespół zaczerpnął swoją nazwę z pierwszego utworu grupy z lat 80. i po trzech dekadach od rozwiązania Hellhammer, wykona na scenie ich najbardziej znane utwory.

Przeczytaj także

Na scenie towarzyszyć im będzie szwajcarski Bölzer, który znany jest z poprzednich edycji imprezy. Założona w Zurychu przez KzR-a i HzR-a formacja, w ciągu dekady zdążyła sobie wyrobić silną pozycję w undergroundzie, a w Polsce zyskać wielu fanów. Fanów mocnych brzmień zachwyci również Dødheimsgard, który tworzy eksperymentalny metal oraz szwajcarski Matterhorn. Polskę reprezentować będą: lubelski blackmetalowy Blaze Of Perdition oraz Furia.

Merry Christless 2019: Bilety

Bilety w cenie 110 zł (przedsprzedaż) oraz 130 zł (w dniu koncertu) można kupić na stronie organizatora.

Zobacz też: Był Kiedyś Jarocin 2019: Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY, LINE-UP]  

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.