Neil Fallon zaprasza na koncert Clutch w Katowicach

Aleksandra Degórska
25.04.2017 13:57
Neil Fallon zaprasza na koncert Clutch w Katowicach Fot. Radek Zawadzki / Antyradio.pl

Wokalista kapeli stworzył nagranie, w którym serdecznie zaprasza wszystkich fanów na występ w Katowicach.

7 czerwca 2017 zespół Clutch przyjedzie do Katowic do Mega Clubu na jedyny koncert w Polsce. Występ odbędzie się w ramach trasy Psychic Warfare World Tour 2017 promującej wydany w 2015 roku 11. studyjny album zespołu zatytułowany „Psychic Warfare”.

Frontman grupy, Neil Fallon, nagrał krótkie wideo, w którym zaprasza polską publiczność na występ.

Bilety możecie nabyć w cenach 80 złotych w przedsprzedaży oraz 100 złotych w dzień koncertu. 

Cechą charakterystyczną założonego w 1991 roku zespołu jest adaptowanie wielu różnych stylów muzycznych na własne potrzeby i przekuwanie ich w charakterystyczne „Clutch'owe brzmienie”. Gitarowe riffy z „A Quick Death In Texas” i funkowy podkład w „Your Love Is Incarceration” sytuują „Psychic Warfare” w dobrze znanych nam już rejonach.

Zespół obecnie pracuje nad nową płytą, o czym opowiedział w wywiadzie dla Antyradio.pl perkusista kapeli Jean-Paul Gaster. Czy muzycy czują presję, żeby powtórzyć sukces poprzedniej płyty i spełnić oczekiwania fanów?

Oczywiście chcielibyśmy, żeby nowy album odniósł sukces, ale bardziej jesteśmy skupieni na tym, żeby stworzyć płytę, która będzie nas ekscytować, inspirować i będzie dla nas wyzwaniem.

Wybieracie się na koncert Clutch?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.