Nocny Kochanek na 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
07.08.2017 21:41
Nocny Kochanek na 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA] Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Chyba sami muzycy byli zaskoczeni frekwencją na tym koncercie. Zobaczcie, jak kapela wypadła przed publicznością na Przystanku Woodstock.

Nocny Kochanek może się pochwalić wiernymi fanami, którzy licznie pojawiają się na wszelkich koncertach kapeli. Podczas występu zespołu na 23. Przystanku Woodstock na widowni zebrała się tak spora liczba osób, że niejeden artysta mógł poczuć się zazdrosny.

To właśnie dzięki fanom Nocny Kochanek wygrał eliminacje do Przystanku Woodstock i mógł zaprezentować się 5 sierpnia 2017 na Dużej Scenie festiwalu. Publiczność śpiewała razem z wokalistą, dziewczyny rzucały staniki na scenę - ten koncert to istne szaleństwo.

Zresztą przekonajcie się sami oglądając zdjęcia z koncertu:

Na scenie obok muzyków pojawił się otyły Deadpool, czyli przebrany Zenek z grupy Kabanos, który jest już stałym gościem na koncertach Nocnego Kochanka. Jeżeli przegapiliście ten występ i chcielibyście zobaczyć kapelę w akcji na żywo, to zerknijcie na koncertową rozpiskę Nocnego Kochanka. Trasa koncertowa Zdrajcy Metalu 2017/2018 ruszyła 1 lipca 2017 i najbliższy występ odbędzie się 12 sierpnia 2017 w ramach Książ Rock Zone Festiwal.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.