Pain Of Salvation zagra dwa koncerty w Polsce w 2018

Maciej Koprowicz
22.08.2018 16:06
Pain Of Salvation zagra dwa koncerty w Polsce w 2018 Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Szwedzki zespół da dwa występy w Polsce już za kilka dni. Wystąpi w Warszawie i Krakowie na początku września.

Pain Of Salvation powstał pod nazwą Reality w Eskilstunie w Szwecji w 1984. Zadebiutował w 1997 albumem „Entropia”. Grupa, której liderem jest Daniel Gildenlöw należy do najważniejszych wykonawców europejskiej sceny metalu progresywnego.

Szwedzi promują swój najnowszy, a dziesiąty w dorobku album studyjny, „In The Passing Light Of Day”, który ukazał się 13 stycznia 2017. Krążek jest koncept albumem, który zainspirowała ciężka choroba lidera – Gildenlöw kilka lat temu zachorował na martwicze zapalenie powięzi, na które zmarł Jeff Hanneman ze Slayera. Choroba przysporzyła Danielowi wiele cierpienia, ale artysta swoje ciężkie doświadczenia zdołał przekuć w twórczą inspirację.

Pain Of Salvation na dwóch koncertach w Polsce

Szwedzki zespół z dwoma koncertami przyjedzie do naszego kraju jeszcze tego lata. Wystąpi 1 września 2018 w Warszawie w klubie Progresja oraz 2 września 2018 w Krakowie w klubie Kwadrat. Oba koncerty rozpoczną się o 20:00. Bilety w cenie 109 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu). Zakupić je można na stronie organizatora koncertów, www.rockserwis.pl oraz w punktach sprzedaży i na stronach ticketpro.pl i eventim.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.