Papa Roach na Orange Warsaw Festival 2015!

Magda Słomka
02.02.2015 13:31
Papa Roach na Orange Warsaw Festival 2015! Fot. materiały prasowe

Już w czerwcu 2015 roku na warszawskim Służewcu pojawią się Papa Roach i Wolf Alice! Wiemy też więcej o biletach na festiwal...

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. To już ósma edycja imprezy. Do line-upu dołączyły grupy Papa Roach i Wolf Alice. Oba zespoły zagrają w piątek, 12 czerwca 2015 roku.

Papa Roach pojawi się w naszym kraju, by promować ósmy studyjny krążek, „F.E.A.R.”, który ukazał się 27 stycznia 2015 roku.

Perkusista amerykańskiej kapeli, Tony Palermo, jest zadowolony z nowego albumu.

Jesteśmy dumni z naszej siły i tego, że potrafimy ją pokazać na płytach i koncertach. Udało nam się to także na „F.E.A.R.”.

Szykuje się dobra zabawa!

Na warszawskiej scenie wystąpi także Wolf Alice, czyli czteroosobowy londyński zespół grający alternatywny rock. Grupa powstała w 2010 roku lecz pierwsze fizyczne wydawnictwo kapeli, singiel „Fluffy”, pojawiło się dopiero na początku 2013 roku. Obecnie Wolf Alice przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, z którego utwory na pewno będziecie mogli usłyszeć na żywo podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival!

Festiwalowe sceny odwiedzi ponad trzydziestu artystów. Na warszawskim Służewcu wystąpią także panowie z The Chemical Brothers, brytyjska grupa Asking Alexandria, szwajcarzy z formacji Kadebostany oraz Mela Koteluk.

Od 2 stycznia 2015 roku w sprzedaży są zarówno karnety, jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%. Można je nabyć na tej stronie internetowej.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.